Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom lesz, pár hét mulva...

Kislányom lesz, pár hét mulva szülök, valami eszméletlen nagy Takács Nikolas fan vagyok. Szerintetek jo név a Nikol? Mindenképp valami ritkát akartam!

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a rajongásod egy "celeb"-ért meddig tart? 2 hónapig? 6 hónapig? De a gyereked ezt a nevet fogja viselni egész életében. Én meggondolnám.
2010. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Nikol névvel szerintem nincs gond.

Az indíttatás nekem furcsa. Ha Michael Jackson rajongó lennél, akkor Dzseki lenne a lányod? ...

Szerintem valami maradandóbb dologgal kösd össze a lányod nevét, mondjuk az apjáéval, vagy nagymamáéval, mint az aktuális megasztár vagy X-faktor szereplővel (bocs, nem tudom, melyikben van, nem nézem).

2010. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Az általad említett celeb szlovák! Ezért tűnik nálunk ritka névnek.

Ezzel az erővel lehet Dzsenifer is.

2010. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnöm a kislányát Laurának nevezte mert a kedvenc írója Laura. Szerintem ha tetszik egy név akkor az tetszeni fog késöbb is.
2010. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak adok igazat,de koöszi a hozzászolásokat..alapbol is tetszik ez a név a rajongás csak párosul:)
2010. dec. 28. 17:42
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és hogy szlovák vagy magyar ez a celeb nem érdekel,tisztában vagyok vele hogy nem magyar eredetü név.a legjobb barátnöm is szlovák!!!!!!!!!!!
2010. dec. 28. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Nikol ritka név lehet az a gyereked neve. Magyar szülőknek is lehet nem magyar nevü gyereke az Jennifer nem Dzsenifer
2010. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
A Nikol nem rossz név, de a Nikolasz az egy büdös disznó hála istennek hogy nem ő nyert
2010. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért írta úgy hogy Dzsenifer, mert így kell anyakönyvezni...kiejtés szerint
2010. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed. Egyik nap láttam a tévében Takács Nikolas édesanyjának a nyilatkozatát. Elmesélte, hogy mikor várandós volt, elhatározta, hogy a kedvenc sorozata szereplőjéről kapja a gyereke a nevét. így lett Nikolas. De azt hiszem a testvérének is sorozatból van a keresztneve.


Legyen akkor Nikolett, vagy Nikoletta esetleg Niké? Ezek is hasonlóak...

2010. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!