Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak reggel és este...

Miért csak reggel és este érzem hogy mocorog a babám? És csak akkor mikor a hátamon fekszem! Mikor fogom már napközbe is érezni hogy rugdos? 23 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Ne aggódj, hamarosan naponta többször is :)

Én sem mindig érzem napközben, főleg, ha lustább napja van.

Ülőmunkát végzek, számítógép előtt, és sokszor nem tetszik neki ahogy ülök, mert valószínűleg kényelmetlen neki, olyankor jelez. És hát estem amikor megpihenek, szintén jelentkezik, apukája nagy örömére.

Én még csak 19 hetes vagyok, de már 3 hete rendesen érezni. Mondjuk függ a testalkattól is.


Jó mocorgást :)

2009. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mozog ő napközben is, de mivel te is tevékenykedsz, kevésbé érzed, ez nálam is így van! azonban pár hét múlva már úgy sem tud úgy mozdulni, hogy ne érezd!28 heteske
2009. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is már 17 hetes voltam mikor elöször éreztem:)! De még mindig csak este és reggel rugdos:(! Napközbe is figyelem de csak néha-néha érzem hogy 1-2 enyhébbet mocorog!

Boldog babavárást!

2009. jan. 25. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudok válaszolni, de nálam is pont így van, csak akkor érzem ha lefekszem este, és reggel. Fura de ha odateszem a kezem, akkor kész, nem rugdos.. Ha elveszem a kezem várok pár percet akkor elkezdi:)én is várom már hogy kirugja a bordámat:)

Boldog Babavárást!22 hetes kismami

2009. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia.ne aggodj erezni fogod minden nap erosebben fog rugni.es foleg akkor erzed a pici mozgasat mikor pihensz.nekem sokan azt mondtak hogy mikor mozogsz a baba elringassa magat es alszik,vagy pihen,aztan mikor te pihensz o erre felebred es elkezd mocorogni.nemtom hogy van e benne valami,nekem is ezt mondtak.
2009. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok, és legjobban még most is esténként érzem. Napközben csak nagyon halvány rugdosásokat produkál:) Talán a 26. héttől kezdtem érezni napközben , de csak nagyon ritkán.

Mostanában már kidomborítja egy-egy testrészét, olyankor azon a részen ki lehet tapintani (de csak esténként, amikor hanyatt fekszem) azt nagyon szeretem. :)

Sok anyuka írja, hogy már 23 hetesen majd "szétrúgja" az oldalukat a babóca, az enyém nagyon rendes, mert eddig még megkímélt a fociedzésektől. Talán azért, mert kislány :)

Boldog babavárást, és ne izgulj, minden terhesség és baba más!

2009. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!