Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az ember vadakat álmodik,...

Ha az ember vadakat álmodik, hatással van a magzatra, annak idegrendszerére illetve majdani magatartására?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, csak felmerült bennem ez a kérdés. Ma éjjel megálmodtam egy komplett horror filmet (kaptár következő részét)én aki ha meglát csak egy kicsit ilyedősebb jelenetet tele van a gatyája. A Harry Pottert sem tudom megnézni.:) A kaptárt is csak azért tudtam megnézni anno mikor még nem volt pocaklakóm, mert olyan hangulatom volt ja és persze világos. :)

Kész vok. Ha leírnám az álmaimat milliomos lehetnék:)


2009. jan. 25. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mióta terhess vagyok azóta rengetegett álmodok. Rosszat és jót is egyaránt.De még bele se gondoltam,hogy ez árthat a babának. Szerintem nem.

25 hetes kismama.

2009. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem árt. Ilyenkor gyakoribbak az álmok és néha vadabbak is. Azt nem tudom miért.
2009. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

Az első három hónapban nem aludtam semmit,most a második trimeszterben bepótolom. No de így?

Hát nagyon remélem, hogy nincs, mert ha igen aztán főhet a fejem.

2009. jan. 25. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen értelemben nincsen hatással rá. Viszont, ha a te idegrendszeredet leterheli, pld. ideges leszel, félsz, vagy ehhez hasonló erőteljes érzéseket élsz meg, akkor a babára is átragadhat ez az érzés, és ő is nyugtalan lesz tőle. De hát sajnos nem tudjuk teljesen kivédeni, hogy a 9 hónap alatt soha ne legyünk idegesebbek, feszültebbek. S hát előbb-utóbb a baba úgyis találkozna ezekkel az érzésekkel is. Ha más nem, leghamarabb a születésénél. :)
2009. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van, nincs olyan, hogy valaki a 9 hónap alatt egyszer sem ideges. Én is rengeteg hülyeséget álmodok, vaan olyan, hogy úgy ébredek,hogy majd kiugrik a szívem. OLvastam máshol, hogy nincs hatással a magzatra, semmi baja nem lesz tőle. Úgyhogy nyugodj meg! Boldog babavárást! 27 hetes
2009. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

helyesírásból 1-es bocsi

ijedősebb jelenet :)

2009. jan. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!