Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sűrű jóslófájások kezdete...

Sűrű jóslófájások kezdete után mennyivel szültetek?

Figyelt kérdés
Nekem kb fél óránként.óránként jelentkeznek.
2010. dec. 26. 13:23
 1/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
72%
Mennyi ideje tart?
2010. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pár napja, de még csak 33 hetes vagyok.
2010. dec. 26. 13:59
 3/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
73%
Ettől még szülhetsz bőven időben. Szedj MagneB6-ot.
2010. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 6 magneB6tal, 3 nospával, 15-30 perc közötti fájásokkal 2 hétig bírtam.
2010. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
33 hetes még koraszülöt lenne va nég 3-4-5 heted
2010. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előttitől kérdem: és Te hány hetesen szültél? Mennyire voltak erősek azok a jóslófájások?
2010. dec. 26. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok. 38 hetesen szültem. Nekem a jósló fájásaim olyan 30 hét körül kezdődtek. Meg volt mindenki győződve hogy koraszülött lesz. Akkor emeltünk maximumra minden tablettát. Kórházba kellett volna mennem, de a 2 évesem beteg lett, így vele kellett kórházban lennem. De hozzáteszem nekem már az összehúzódások 20 hetesen megkezdődtek, meg ki is volt a méhszáj tágulva.

Az hogy mennyire fájt? Hát mély levegőket kellett vennem az biztos. Meg ruhán keresztül is látszott a hasamon ahogy befeszül. Ha sétáltam, meg kellett állnom, meg ilyenek, szóval elég erősek voltak. De látod megcsináltuk! És te is megfogod! Lehet neked is így reagál a szervezet, A lényeg a magnézium és a nospa. Meg az, hogy pihenj amennyit csak lehet és ne emelj nehezet!

Kitartás! és jó egészséget!

2010. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de 30 hetesen olyan 30-40 percenként jöttek. 36 hét körül mentek olyan átlag 10és 20 perc közöttire a fájások gyakorisága (csak hogy érthetőbb legyen)
2010. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!