Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora és milyen melltartót...

Mekkora és milyen melltartót vegyek? 75B-s volt, szorít körben, nem hordok most semmit.9+2 km

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg egyel nagyobbat. Sajnos innen nem tudunk abban segíteni melyik a jó mert ezeket dolgokat általában próbálni kell. Mindig próbálj egyel nagyobbat és amelyik kényelmes akkor azt vedd meg.
2010. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ui: nem nagy ördöngösség ugyanolyan dolog mint a nagyobb nadrág vagy poló vagy bugyi vásárlása...
2010. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80 B-t próbálj, szerintem az jó lesz. Vehetsz egyből szoptatós melltartót, hogy jó legyen ha meglesz a pici.
2010. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de a szám legyen nagyobb vagy a betű? 75C vagy 8OB, esetleg 8OC?
2010. dec. 23. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. dec. 23. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
a hátad körfogata a 75 a b a melled tulajdonképpeni mérete. tehát ha a kosár kicsi, akkor c-t próbálj, ha a háta szorít 80ast. 80b-c...
2010. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

hát a 75 B ig hogy jutottál el?

vagy nézz utána a neten a szám a ált. kerületet a betű a kosár méretét adja meg de ha bemész bármelyik fehérnemű üzletbe kézséggel elmagyarázzák és akkor tudsz dönteni.

2010. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia az én mértem is 75B volt. A 34 hétben járok is bizony kell már a 80C. Én egyből szoptatós melltartót vettem, kényelmes és majd praktikus is lesz pár hét múlva.
2010. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 75-ös szám a melled alatti test körfogat. A betű jelzi a cickó méretet. Azt kalkuláld még bele, hogy pl. a 75B-s melltartó cickó része is kisebb, mint a 80B-sé, nem csak körfogatban. Tehát ahogy nő a szám, egy picit nő vele az azonos betű. PL. egy 70C kosármérete jóval kisebb, mint egy 90C kosáré. Na ez elég bonyolult lett. :)

Szerintem a 80B jó lesz, ha cickódnak jó a 75B.

2010. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra figyelj szerintem, hogy folyamatosan legyen rajtad melltartó, mert meg fog nyúlni a bőröd. Most amúgy is gyorsan nő a terhesség végett, legalább legyen mi tartja :-), én még csak 7 hetes vagyok, de 2 melltartót is kellet már vennem. Amúgy is 90 C volt a méretem, nem is tudom mi lesz a végére. Annyira fájnak a cickóim, hogy alig bírok aludni is. Én sportmelltartót vettem most, amin nincs keresztbe varrás, és nem merevítős kosaras.

Szoptatóssal várok még, ha lesz egyáltalán a méretemben mire oda jutok :-DDDD Ja és az én cicim viszket is ezért minden fürdés után krémezem olajozom, hátha nem reped ki, bár tinikoromban is megrepedt rajta a bőr mikor hirtelen nőtt.

2010. dec. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!