Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdtek a kínzó gyomorégés...

Mit kezdtek a kínzó gyomorégéssel? Renniet még akkor sem szeretnék, ha szabad. Nem szeretnék ártani a babámnak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Rennievel biztosan nem ártasz, nem hiába javasolják a védőnők, orvosok. Ha mégsem szeretnéd vagy nem hat:

- egy pohár hideg tej,

- Salvus víz,

- egyszerre kevés étel, napi sok étkezés,

-Schüssler só (patikában kapható, kismamák is szedhetik),

- [link]

2010. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hűtő hideg tejet igyál, nem kell túl sokat, kb. másfél decit, de ne hajtsd fel, hanem kortyonként igyad. Vagy kanalazz be egy kefirt, nekem mindkettő segített annak idején.

Egyébként nem hiszem, hogy ártanál a babának egy olyan szerrel, amire rá van írva, hogy terhesek is szedhetik. Ez inkább fordítva van, egy rakás olyan gyógyszer sem árt, amire az van rá írva, hogy nem szedhető. Hihetetlen óvatosak ebben e kérdésben...


Jó babavárást!

2010. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, semmi baja nem lesz a Rennietől.

Én is pont ezzel küzdök, és bizony néha eszek egy Renniet.

A barátnőm is ette mindhárom gyermekénél, és semmi bajuk sincs. Nekem ajánlotta a háziorvos, a ngyógyász, a védőnő is.

Tutira nem lesz bajod tőle, és ráadásul én úgy érzem, használ is.

2010. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rennie-ben csak ásványi anyagok vannak, nem tudsz vele ártani. A hideg tej, salvus víz általában rajtam is segít, de ha már nem, akkor tényleg renniet veszek be én is.
2010. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is borzasztóan kínzott a savtúltengés, és az a sav-íz a torkomban minden áldott nap.

Nem tudom, hányadik hétben vagy, de a vége felé még durvább a dolog.


Én Renniet szedtem és tejet ittam.

2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!