Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben ki hogy...

Az első trimeszterben ki hogy viszonyult a szexhez?

Figyelt kérdés

Én 7 hetes vagyok, és mióta tudjuk, hogy babánk lesz, nem voltunk együtt a klasszikus módon. Illetve még a legelején egyszer, de akkor megijedtem az orgazmus okozta méhösszehúzódásoktól.

Lehet, hogy nem kéne "elfecsérelnünk" ezt az időszakot? :)


2009. jan. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ha teljesen rendbe a terhességed akkor nyugodtan! Nekem sajnos nem lehetett az első 12 hétbe miután lehetett nem nagyon kívántam most 29 hetes vagyok a kívánosággal már nincs bajom csak a poci miatt nehezebb az egész

2009. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bennem is felvetődött, pont igy éreztem én is az orgazmusnál...fájt a pocim,de nem a klasszikus módon. Én se nagyon kívánom,de a párom igen... szóval néha néha beiktatunk egy együttlétet. Hiszen ami a mamának jó az a babának is jó.....:)
2009. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálam minden rendben volt, sőt.

nagyon jó lett volna, csak a kispapa féltette a szeme fényét:) így keveset, és finoman csináltuk, ellenben annál jobban esett. tipp ha házaséletet élnétek, előtte vegyél be egy magneb6ot:) nekem így sikerült elkerülni a "görcsöket"

Jó babázást.

2009. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tiltja, akkor nyugodtan szexeljetek, akár az utolsó pillanatig.

Szülés után 6 hétig úgysem lehet, és akkor is lehet hogy fájni fog. Na meg terhesen nagy hassal is jó vicces a szex. Használjátok ki, hogy még kényelmesen lehet!

2009. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!