Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Az...

5 hetes terhes vagyok. Az ultrahang még nem sokat mutat ki. Mikor alakul ki a szívhang? Ilyenkor már van rosszullét?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.6 hetesen ma´r la´tni kellene a szívlüktetéseit.Rosszullét nem mindenkinél van.Pl.nálam ege´sz idö alatt semmi féle rosszllét nem volt,de helyette fa´j a vesém.

39hetes kismama.

2008. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívhang a 6-7. héten már észlelhető.Nekem 6 hetesen és 3 naposan már lehetett látni. Rosszullét pedig egyénfüggő.Van aki végig a terhessége alatt rosszul van, de van olyan mint én is aki még egy percig sem volt rosszul.Üdv.egy 11 hetes kismama.
2008. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is:GRATULALOK bebihaz!Az en dokim azt mondta h mar 5 hetesen van szivhang ,igen apro,de eszlelheto.En pl csak 8 hetesen lettem eloszor rosszul de akkor annyira h glukozt kellett intravenasan kapnom.Amugy azt olvastam h a rosszul let ugy altalaban 6 hetnel korabban nem jelentkenek.

Meg 1x GRATULA!!!!!!!

2008. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a hatodik hétben, és még csak a petezsákot látta az orvos, benne pedig a szikhólyagot amiből lesz a baba. Azt mondta ebben a szakaszban ilyennek kell lennie egy normális terhességnek. Két hét múlva kell visszamennem kontrollra, akkorra már gondolom kell lennie szívhangnak. Egyébként nekem most kezdődtek a rosszullétek. Fáj a fejem, hánytam, émelygek.
2008. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hét 3 naposan lüktetés volt, ami még nem szívhang. Általában 6-7 hetesen ltászik a szívmúködés A rosszullét is 6 hetesen kezdődik általában, de pl én sem voltam rosszul egy pillanatig sem, 20 hetes vagyok:-)

Gratula

2008. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 5 hetesen voltam orvosnal,es akkor meg szivhangot nekem sem latott.Nekem azt mondta,h 1 honap mulva menjek vissza ami jov.het utan lesz,akkor mar ha minden rendben van latni fogom en is a kicsibabank szivecskejet.Es rosszullet nekem sem volt es azota sincs,csak a puffadas de az nagyon.
2008. jan. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Épp most voltam UH-n, 6 hét és 3 naposak vagyunk. Nagyon jó volt látni őt, és hallottam a szívverését. Csodálatos érzés!!!! Szerintem te is hamarosan megtapasztalod!!! Semmi rosszullétem nincs már...

Boldog várakozást!!!!

2008. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!