Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek első NST-re és...

Holnap megyek első NST-re és 36hetes UH-ra. Mire számítsak? Mit néznek, ha faros a baba még mindig akkor visszarendelnek még UH-ra?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, ez lesz az első NSTm nem tudom hogyan zajlik
2010. dec. 13. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
NST: non stressz-teszt. Tappancsokat raknak a pocakodra, kapsz egy gombot, és ha érzed, hogy mozog a baba, akkor meg kell nyomnod a gombot. Ha nincs ébren a picur, akkor felébresztik, ez van, ahol elég durván, lökdöséssel történik... Ezért a rutinos anyukák megisznak előtte egy kapucsínót, vagy esznek egy kis csokit, akkor aktívabb a baba. Egyébként a baba szívhangját is nézik, akkor jó, ha nem megy 120 alá. Az UH-on nézik a baba méreteit, általában megsaccolják a súlyát. Van, ahol a 36. héten vesznek a hüvelyből kenetet, streptococcus szűréshez. Innentől hetente kell menned NST-re, nekem mindig ultrahangon is megnézték a babát. Ne aggódj, még most is megfordulhat. Nekem a 37. héten fordult be. Boldog babavárást.
2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!