Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fertőtlenítsek?

Hogyan fertőtlenítsek?

Figyelt kérdés

Vettem új aventes mellszívót, meg tejtárolókat, cumisüveget stb. Ezeket hogyan kell, lehet fertőtleníteni? Félek,ha forró vízbe bele rakom a gumit ugye, eldeformálódik, összemegy. Ezt csak én gondolom így?

37hkm


2010. dec. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! en minap nezegettem a neten lehet venni mikros sterilizatort ami nem nagy osszeg, valamint en vettem kulon fertotlenito szert cumisuvegekhez, meg a kisagyhoz. en mindent avval fogok elokesziteni a picinek. kitartas!! konnyu szulet!!
2010. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a chicco folyadékkal fertőtlenítettem mindent, az aventes mellszívó alkatrészeit is.
2010. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mind lehet forró vízbe rakni, nem lesz semmi bajuk. A cuminak sem :) Nyugodtan forrald fel egyben az egészet.


Viszont ha rám hallgatsz, akkor nem bontogatod még ki ezeket, hanem majd csak szülés után. Ráérsz még a kibontással is és a fertőtlenítéssel is. Az én lányom 7 hósan látott először cumisüveget. A mellszívót is csak itthon kezdtem használni szülés után.

A második lányomnál már kellett a kórházban a mellszívó, de ott hamarabb lőtt be a tejem (mivel 2.baba). Cumisüveget még ő sem látott (6 hetes).

Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ha kifőzöd őket!Eleinte és is kifőztem, majd amikor egy hónapos volt a baba, onnantól kezdve a Chicco fertőtlenítő folyadékot használtam.
2010. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tescoban 1700 Ft. a mikrós sterilizáló doboz, kényelmesen belefér az aventes kézi mellszívó a cumisüvegével együtt, plussz még egy-két Avent pohár is. Mikróban vízzel együtt 5 perc alatt steril lesz minden és ha nem nyitogatod, az is marad 24 óráig. A Chicco folyadék 1 l. 1300 Ft körül van, igaz sokáig elég, de én nem szeretem, mert megmarad az eszközökön az illata, olyan vegyszerszagú. Ki is főzheted a dolgokat, de akkor külön edényben amit csak erre a célra használsz. Az első variáció a leggazdaságosabb és leggyorsabb.
2010. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!