Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt úgy, hogy a 4d-s...

Más is volt úgy, hogy a 4d-s Uh-on nem mondták meg a baba nemét, gondolom ha látta volna az orvos, akkor megmondja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány hetesen voltál? Lehet azt hitte,h már tudod. De miért nem kérdezted?

Én 1x voltam 28 hetesen de meg is mutatta kérés nélkül. Szerintem ha a 13.hét után voltál már mindenképp látnia kellett.

2009. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most voltam először 18 hetesen,de azt mondta,hogy teljesen háttal van.
2009. jan. 20. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem értek hozzá természetesen de nekem olyan fura amikor ezt hallom valakitől,h. nem látták. Főleg 4D-n. Nekem a 12.héten megmondták,h. kislány (igaz 3D-vel)és azóta is minden egyes alkalommal megtudták mondani. Pedig nem is kérdeztem csak mondták,h. "tudjuk,már h. kislány"?

De genetikaira úgyis mész hamarosan ,nem?

Akkor majd hátha.


Üdv

36 hetes

2009. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 28 hetesen voltam 4D-n!Úgy kezdte a Dr.nő hogy nézze ott a puncija!Előtte 24 hetesen már mondta a doki hogy kislány de nem 100%!Az egyik ismerősöm most 33hetes és még nem tudták neki megmondani mert úgy feküdt a baba!
2009. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy megmondja ha látja. Még mindig sokan vannak, akik nem szeretnék tudni.

Ha én nem kérdezek rá a második gyerekemnél, nem mondja meg. Inkább úgy volt vele, aki tudni szeretné, az úgyis megkérdezi. Inkább minthogy lelőjje a poént.

Persze lenne egyszerű megoldás is, hogy a doki megkérdi tudni szeretné-e a kismama.

Az első gyerekemnél nem derült ki, hogy ki lakik bent, mert szégyenlős volt végig és kislány lett. Ő meglepi baba volt.

A másodiknál már a 12. héten azt mondta a doki, hogy 80%, hogy fiú és kisfiú is lett.

2009. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosan meg tudta volna állapítani, megmondta volna. Mi próbálkoztunk a 18. és a 22. héten is, de végül csak a 30. héten tudták biztosan megmondani, mert addig egyszerűen úgy feküdt, hogy nem lehetett rendesen látni.
2009. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!