Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinetetek milyen hatással...

Szerinetetek milyen hatással vannak a magzatra, picibabákra a "babazenék"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett Kövi Szabolcs bemutató albumai valamint az Álomszép zene babáknak és mamáknak I-II. rész.

Ha már van köztetek olyan akinek megvannak ezek az albumok akkor arról kérni szeretnék (email egyeztetés) majd másolatot mivel a boltba borsos áron kaphatóak. Előre is köszi a segítséget! Üdv!


2009. jan. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a kérdésedre tudok válaszolni, mivel nem ismerem ezeket a zenéket, abban nem segíthetek.

A sógornőm végig babazenét hallgatott a babójával a pociban és az ő kislánya nagyon szerette! Sőt, később, már idekint megismerte azt a zenét, amit odabent hallott. Most is sokat hallgatnak ilyen babazenét.

Én is fogok babazenét hallgatni. Már van két cd-m, ezeken is csak klasszikus zenék vannak.

2009. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hallgatni babazenéket, többnyire azért, mert nekem tetszenek. Őszintén szólva én egy kicsit hihetetlennek tartom, hogy annyi rétegen áthatolva hallja a zenét, ráadásul olyan 'minőségben', hogy idekint is megismerje!

36 hetes

2009. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igenis megismerhetik a dallamokat, és ha sokat énekelsz neki, meg hallgatsz bármilyen zenét, nagyon muzikális lesz.
2009. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani,a mit látok és tapasztalok. A sógornőm kislányán igenis meglátszik, hogy az anyukája már kész kis emberként kezelte a pocijában. Hihetetlenül okos kiscsaj (11 hós). Szerintem ez azért is van, mert már odabent is volt vele foglalkozva. És igenis felismeri a hangokat! Az anyukája, apukája hangját is felismeri. Ezek bizonyított tények! Persze nem pár hetesen érzékelik a hangokat, hanem később. De az én babám már hall odabent. :)

A 21 hetes kismami

2009. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem még sajnos nincs tapasztalatom e téren, de van egy ismerősöm, aki fejhallgatót tett a pocakjára és úgy hallgattatta a babóval a zenéket. Állítólag tényleg jót tesz, és valóban felismeri, amikor már pocakon kívül van. Értelmes, kiegyensúlyozott baba.
2009. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!