Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok,...

Andrea1987 kérdése:

11 hetes kismama vagyok, nagyon félek a genetikai ultrahangtól, ugyanis a nővéremnek ott derült ki, hogy baj van a babával. Nyitott hasfal. Szerintetek nálam is előfordulhat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy nehéz, de most próbálj elhessegetni minden ilyen gondolatot és csak a jóra koncentrálj. Úgysem tudsz mit tenni ha így van, ha meg minden rendben akkor feleslegesen szereztél magadnak rossz napokat.
2010. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ugyanaz a baj nem ismétlődik meg. Ne is gondolj ilyenekre.
2010. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, próbálok majd nem rosszra gondolni!
2010. dec. 8. 13:24
 4/5 anonim válasza:
Nem szabad rögtön rosszra gondolni.Tudom hogy nagyon rossz de mindig csak jóra kell gondolni nem a rosszra.Sajnos hogy neki ez derült ki nem biztos hogy nálad is bár milyen baj lehet.Nem jó a babának ha idegeskedsz meg érzi.És biztos nem akarsz idegbeteg gyereket világra hozni??Úgy hogy ne idegeskedj és ne gondolj mindig rosszra.Várd meg az ultra hangot és meglátod nem lesz semmi baj.Kitartást és gratulálok a babához.Ne idegeskedj.
2010. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Próbálok nyugiba lenni!
2010. dec. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!