Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha két pozitív tesztem van...

Ha két pozitív tesztem van egy halvány és egy erős akkor ezer százalék hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
A tüneteim is megvannak, hányinger szédülés állandó éhség érzés. Szóval örülhetek? Kisbabám fog születni?
2010. nov. 29. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen minden valószinűséggel! Gratulálok!
2010. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát 99 % -ék :) Gratula!
2010. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is, én 4 tesztet csináltam mikor terhes lettem mert nem akartam elhinni:) Ha csak valami betegség be nem zavarja a tesztet.
2010. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy szőrnyen izgulok. Csütörtökre van idő pontom több mint egy évet vártunk a babára egy missed után.

Tudom nem lenne szabad streszelnem de mégis félek. Ez természetes? Ugyan akkor érzem hogy most nem lesz semmi baj mert ilyen nem történhet kétszer.

2010. nov. 29. 12:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg és nem szedek gyogyszert sem. Teljesen egészéges vagyok.
2010. nov. 29. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:
Tök normális érzés :) Tényleg nem lesz semmi baj és ne izgul túl a dolgot!! Inkább örülj hogy baba van :)
2010. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ne aggódj, minden rendben lesz.

Nekem több sikertelen terhesség után nemrég derült ki, hogy babát várok

2010. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudod, 1000% csak akkor lesz, ha a doki uh-gal igazolta, meg majd 6-8 hetesen látszik a szívműködés, de biztosan így is lesz, és minden rendben van!

2 teszt már nem csal, mert 1 még lehet álpozi, na de kettő :)

Gratulálunk


26 h km

2010. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen remélem minden rendben van,ne aggódj duplán igazol a teszt.
2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan minden rendben lesz! Nagyon vigyázz magatokra! Pihenj amennyit csak tudsz.

:-))

2010. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!