Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2 hetesen megyünk 4D-re....

19+2 hetesen megyünk 4D-re. Mit fogunk látni? Ugye már élvezhető lesz, és nem kidobott pénz?

Figyelt kérdés
Aki esetleg ilyentájt volt, tudna feltenni képet róla?
2010. nov. 29. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
MI 21-22 hetesen voltunk, nagyon jó volt. Az a 2-3 hét annyira nem nagy különbség, nem nő annyit a baba, ezért szerintem tuti jó lesz.
2010. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont jó időben mentek, nagyon klassz lesz :)

Ha eddig nem tudtátok a nemét most kiderül:)

2010. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi 16 hetesen voltunk, a legklasszabb élmény az egész terhességsorán! Meglátni a babát, már látszanak a vonások, pl. mi egyértelműen megállapítottuk, hogy tiszta apja, az orra, a szája... A kezét a szájába vete, a lábát a feje fölé emelte, hatalmas élmény ez a babamozi! Nem kidobott pénz.
2010. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 20 hetesen voltunk, a baba egész idő alatt meg sem moccant, fölhúzott lábakkal arccal a gerincem felé volt, a kezével totál takarta az arcát, azon nevettünk, olyan mintha büntiben lenne. Szóval sokat nem láttunk belőle.
2010. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! először 12 hetesen voltam 4d-n a doki mondta hogy menjek, és már akkor nagyon élvezhető volt, mozgott , nyelt kicsi újacskáit mutogatta, és egy nagyon édes képet csinált tiszta kis emberke volt, most megyek nemsokmára 18 hetesre sztem most még élvezetesebb lesz :D
2010. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!