Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télen (jan. , feb. ) szülő...

Télen (jan. , feb. ) szülő kismamák! Milyen kabátot vesztek/használtok?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok, az elmúlt 1 hétben már kötővel sem ér körbe a tavalyi kabátom. Próbáltam boltban nem kismama kabátokat, de amelyik nőies szabású, az vállban nagy-hasban kicsi. Kismamakabátot sem C&A-ban, sem H&M-ben nem lehet még venni téli szabásút, a Brendon túl drága sajna, annyi felesleges pénzem nincs, hogy 30-40 ezret költsek egy 2 hónapig használható kabátra. Teszveszen, vaterán nem találtam a méretemben, ami amúgy 36-38-as, vállban még mindig akkora...

Ti hogy oldjátok meg?


2010. nov. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én a férjem téli kabátját hordom, van Neki egy pufibb, és az jó lesz. Én is néztem mindenhol ahol írtad Te is, de én még 10.000 Ft-ot is sajnálok erre most, mert jövőre nem fogom már hordani úgysem. Második baba, az elsővel tavaly nyáron voltam terhes. A baráti körben akinek lenne kismama téli kabátja most Velem együtt ismét babát vár, vagy Ő is a férje kabátját hordta.

Boldog babavárást!

14 hónapos kiscsaj és 27 hetes pocaklakó anyukája

2010. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iden februarban szuletett a kisfiam.

En nem vettem terheskabatot, viszont a nagyobb pufikabathoz sem volt kedvem, mert egyebkent az eletben nem hordanam, illetve egyaltalan nem oltozkodom sportosan, szoval nem tudtam volna felvenni a tobbi ruhamhoz.

Decemberig vastag kotott poncsoban jartam, kotott, garbos pulcsikat vettem ala, akar tobbet is, nagyon nem latszott, hogy mi es mennyi van a poncso alatt.

Majd decemberben vettem egy pontosan ugyanilyen kabatot a new yorkerben: [link]


Egy szammal nagyobbat vettem, mint a meretem, de nem volt tulsagosan szukitett, vegig be tudtam gombolni, szinten vettem fel ala 1-2 vastag pulovert, amennyit eppen az idojaras igenyelt. Szerintem teljesen jol nezett ki, kenyelmes is volt. Sot, iden is eloveszem, hiszen nem kismamakabat, remelem, hogy azaz egy meret elteres nem lesz feltuno. Holnap talan fel is probalom.

2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A www.bonprix.hu -n van 5-6 kismama kabát és nem is olyan drágák 3-10 ezer forintig ott lehet találsz ha ú vásálór vagy 1500 forintos kedvezményt is igénybe vehetsz.
2010. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Poncho a megoldás.Alá tudsz öltözni,kényelmes,olcsó.
2010. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy harang szabású téli kabátom, még beleférek, szerintem kitart, még van benne hely, január végén jön a picúr. 3 éve vettem, sima téli kabátnak.
2010. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, keresni fogok egy jó nay poncsókabátot :)

Remélem, nem lesz túl hideg tél...

2010. nov. 28. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is gondban voltam ezzel a kabát kérdéssel. A párom a brendonba meg akarta venni a 20ezreset, de egy fizubl nem mertem ilyen drágába belemenni, így nézelődtünk. Sok utánajárás után az Ázsiában találtam árban valamilyen szinten elfogadhatót. A legnagyobb méretben vettem meg 6700 ft volt. Elég hosszú, s úgy vettem észre január végéig kitart. Ott is vannak jó kabátok, vagy még az újpesti zöldség piacnál, ahol a ruhás rész van, azok is jók terhesekre, bár azok kissé öregesek.
2010. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre van két kabátom, amit az idén vettem, direkt nagyobbat, azokat még jók rám, de van még 2 hónapom hátra és érzésem szerint elég szűkős lesz a vége felé így is... Én megvenném a Brendonban a kabátot, de amit én láttam eddig, nagyon nem tetszik... Nem lenne baj, ha drága, de nincs sehol választék.

Úgyhogy, ha kicsik lesznek rám ezek a kabátok is, múszáj leszek venni nagyobbat arra a kis időre is, mert én nagyon fázos vagyok, a poncsó engem nem melegítene.

2010. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szültem egyswzer januárban és egyszer márciusban, de mind kétszer a rendes kabátomba belefértem
2010. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!