Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszednétek szájon át az...

Beszednétek szájon át az Utrogestan hüvelykapszulát?

Figyelt kérdés

Felírta a dokim a szájon át szedhetőt.A gyógyszertárban nem volt, csak a hüvelyi változat.Totál kiakadtam, mert a gyógyszerész azt mondta vegyem be szájon át.Majdnem összevesztünk, mert annyira erőszakos volt, hogy hihetetlen.Tényleg van ilyen?Beszedhettem volna?

Lehet, hogy le vagyok maradva, de ilyenről még nem is hallottam.


2010. nov. 27. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen,volt aki beszedte szájon át.Tökéletesen megfelel így is.Miért nem felel meg a hüvelyi alkalmazás?
2010. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Ááá, én tuti nem venném be a számba a hüvelykapszulát, arra ott van a szájon át szedhető. Ilyet még nem hallottam.

Egyébként ne legyél elkeseredve, mert állítólag a hüvelykapszula hatásosabb, mint az orális úton szedhető.

2010. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Juj, nem tudom, hogy igaza van-e, vagy sem, de én tuti nem vettem volna be. Hiszen azt eredetileg nem oda lett tervezve! Nekem ez olyan, mintha azt mondanák, hogy a glicerin kúpot szopogasd el!

Kérdez rá, már csak kíváncsiságból a dokidnál, hogy mi az igazság.

2010. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan be lehet szedni.

Nekem a Kaáliban mindig azt mondják, hogy hüvelyben használjam, de ha kicsit vérzek, akkor onnantól szájon át.

Egyébként szinte tök ugyanaz mindkét változata. A külalakja megy egy a egyben ugyanaz.

2010. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Be lehet szedni szájon át is.Én a lombikok alkalmával 3x3 szedtem 2 hüvelybe 1-et szájon át!
2010. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tuti nem váltanám ki, hanem elmennék másik patikába.

Hüvelybe meg...utálnám, hogy folyik, illetve, hogy feküdni kell, hogy ne folyjon ki, mert ugye akkor no hatás.

Én szájon át szedtem, ha nem volt, elmentem a másik gy.tárba, annyira nem olcsó, pláne, hogy 7 hétig napi 3x2, hogy kísérletezzen az ember.

A gy.táros meg menjen a fenébe...


Minden jót

2010. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, akkor majd megkérdezem a doki.Kíváncsi vagyok:)

Egy havi adagot kaptam, azért nem mertem kiváltani.

Jó éjt!

2010. nov. 27. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A dokim tájékoztatása szerint TELJESEN ugyanaz a szájon és hüvelyi úton használható Utrogestan, igy természetesen nyugodtan szedhető szájon át is. A kettő közt csak a csomagolási felirat a különbség, semmi más. A gyógyszerésznek igaza volt természetesen, poénból nem merne ilyet mondai, gondolhatod!


Én azért nem szedném szájon át, mert sokan rosszul lesznek tőle, én is próbáltam, szédültem, stb., tényleg rosszul lettem.

2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sziasztok.nekem is azt mondta a dokim, hogy teljesen ugyanaz a kettő.

egyébként én mindkét terhességem elején hüvelyben használtam, mert azt mondták, ugy nem okoz akkora émelygést, hányingert.

2010. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Hát nem tudom, nekem az orvos kifejezetten felhívta rá a figyelmemet, hogy ez hüvelytabletta, nehogy vegyem szájon át!
2012. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!