Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12 hetes uhn. Szep,...

Ma voltam 12 hetes uhn. Szep, eros szivhang, mindene megvan, de nem nagyon akart mocorogni, masnal is volt igy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony nekem sem mocorgott,mondtam is apjuknak,hogy tisztára az ő nyugalmát örökölte ez a gyerek :) nekem köhögnöm kellett,nem is keveset,hogy megmozduljon.Végül nagy kegyesen fordult egyet,és meg tudta a doki vizsgálni.
2010. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze...ezek a kis pockok ilyenkor még nem nagyon mocorognak, meg különben sem szeretik az UH-ot...vhogy megérzik, és "lemerevednek" tőle...legalábbis az enyém minden uh-nál ezt csinálta.:-) Most meg 3 hónapja itt szunyál a szomszéd szobában, és gyönyörű, és igencsak mocorgós.:-)

Nyugi!!!

Minden jót!!

2010. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Juj de jo :) koszonom. Amikor ratette a hasamra a szerkentyut, pont rugott egyet, de ahogy ott mozgatta, meg razogatta, meg mondta, kohogjek.... hat szerintem a babam megijedt. Kicsit furi asszonysag volt, meg en is feltem tole.
2010. nov. 26. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én babóm a 30. hétig átaludta majdnem az összes UH-ot (egy kivételével, mikor épp háttal volt nekünk és ficánkolt)

Lehet, hogy épp pihent a babád mikor nézték. Ezek a picik a nap jórészét alvással töltik úgyhogy nem meglepő! :)

Boldog babavárást!

2010. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél előtte csokit, na, azt szeretik!!!:)
2010. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam az előttem levő lányt kiküldték, hogy guggoljon, tornázzon, mert ők nem tudták felkelteni a babát, ugyanis annyira fura pózban feküdt, hogy nem tudtak tarkóredőt mérni.
2010. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na majd a 20 hetesen! :) Mar alig varom, hogy ujra lassam, olyan gyonyoru! :)
2010. nov. 27. 01:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden uh-on mozgott, járt keze-lába.Bezzeg amikor oda került a sor/18hetes/, hogy megtudjuk ki is rejt a pocak, olyan nyugodtan feküdt, hogy semmire sem kelt föl!Megunta a bökdösést és azután a hátát mutatta!
2010. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam szabály szerint végigaludta azt az ultrahangot. Ne aggódj, majd a következőn rodeózik! Nekem a 20 hetesen úgy rúgkapált, hogy csak na! :)
2010. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Na, látod, akkor csak megijedt szegényke.

nagyon irigyke vagyok, hogy Te most éled át ezt a csodát, Én imádtam a terhesség minden percét, még magát a szülést is, pedig nem volt egyszerű.

Jó egészséget, és boldogságot Nektek!

2010. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!