Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a pattogó hang a hasamban?

Mi ez a pattogó hang a hasamban?

Figyelt kérdés

Néhány napja észleltem, hogy valami hallhatóan és egyértelműen pattogó hangot hallat a hasamban. Nem fáj, csak furcsa, némileg ijesztő is persze. És nem feltétlenül esik egybe a magzatmozgással.


31 hetes ikres km


2010. nov. 25. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne ijedj meg, nekem is volt. A doki szerint a baba izületei pattognak. De ő sem tudta biztosra. Azóta megszületett a lányom 3 hónapos, és a csuklója pattog a ami napig is, ugyan az a hang, mint amit bentről hallottam:-)
2010. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az izületei. Az én babám is kattogott :) Ne aggódj.
2010. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én is 31 hetes vagyok és én is hallom, mint amikor az izületeim kattognak. Általában akkor van amikor fekszem, bár lehet hogy márkor is előfordul csak nem hallom amikor mozgok. Kerestem már a neten hogy mitől van, de pontosan senki nem tudja. Remélem nem a baba izületei. Én arra is gondolok hogy a medence csont ahogy tágul, vagy nem tudom... de jó tudni hogy nem csak nekem van. :)
2010. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ízületek??? Jó ég! Már most ilyen erős hangot hallatnak azok a parányi ízületek, magzatvízen, burkon, hasfalon keresztül? Nem semmi!

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!