Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok! Az elmúlt...

24 hetes vagyok! Az elmúlt pár napban gyakran érzem, hogy nyilall a hüvelyebe. Olyan mintha a picik rugdosnák a méhszájat. Valóban ők csinálhatják vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Ikerterhes vagyok és a legutóbbi vizsgálatnál 3100-at írtak a méhszáj állapotára. Nyílhat az tovább, hogy nem érzek különösebb fájdalmat?
2009. jan. 14. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem 3100 24 hetes ikerterhesen tökéletes méhszáj. én ennyivel kezdtem rögtön a 2. terhességem. pihenj sokat. a nyilalás a hüvelyedben inkább a szeméremcsontok tágulása, ilyenkor a kötőszövetek, izületek lazulnak, ezzel is készülve a szülésre. a méhszáj a keményedések miatt nyilik.
2009. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz en nem ikerterhes voltam,de nekem is sokszor nylallt.Volt olyan h mig a kocsitol beertem az uzletbe tobbszor meg kellett aljak,annyira nyilalt(,h meg lepni sem tudtam)...es en nem voltam kinyilva ...sztm ez normalis.

Gratulalok a babakhoz!

1 honapos kisfiu anyukaja

2009. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!