Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelőek-e az értékek: 11....

Megfelelőek-e az értékek: 11. hetes és 2 napos kismama vagyok. CRL:45mm, NT:1,4mm?

Figyelt kérdés
11.hetes és 2 napos kismama vagyok.Ma voltam ultrahangon és a hozzá tartozó biokémiai vérvételen. Az lenne a kérdésem, hogy a két érték megfelelő-e? CRL:45mm, NT:1,4mm. A doki viccesen kihangoztatta, már látszik az orra is.
2009. jan. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy az orra látszik. Ez is azt jelzi, hogy egészséges baba, nem Down-kóros. Az NT szintén nagyon jó érték, 3 mm-ig rendben van. Ez a nyaki redő értéke és szintén a Down-kórt szűrik vele. Tehát egészséges a babád, nyugi! :))
2009. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jók az értékek! Az orrcsont megléte fontos, mert downkóros babánál nem látható! Nálam a tarkóredő határértéken volt, így mindjárt a noziját nézték az uh-n, de szerencsére rendben volt! és aztán megcsináltak a kombinált tesztet is!
2009. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!