Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab kontrollján adjak...

Missed ab kontrollján adjak pénzt a dokinak?

Figyelt kérdés

Magándoki, de a kórházba hívott, mert UH-t is kell csinálni

Műtétkor már kapott pénzt de mikor meglett a szövettan, akkor is megvizsgált (mert mola terhességet találtak) soron kívül behívott, rendelés előtt és tök sokat beszélgettünk (csak akkor nem készültem, hogy lesz vizsgálat is, mert ált. nem találnak semmit a szövettanon, és azt hittem, csak kapok egy papírt és kész). Holnap megyek újra kontrollra, mert azóta volt egy mensim. Adjak pénzt? És nem lesz gáz ott az asszisztens előtt?


2009. jan. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a műtétnél adtam neki pénzt akkor kicsit többet és amikor 6 hét mulva mentem kontrollra (én is a kórházba)akkor adtam neki 2000 ft-ot és kész. végülis már a műtétkor fizttem ugyhogy ez sem lett volna szerintem annyira fontos. Szerintem tul nagy összeget már ne adj neki felesleges hisz már Te is fizettél neki.
2009. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, én is egy kisebb összeget gondoltam. De mivel a műtétkor a párom adta oda neki a pénzt, négyszemközt, nem lesz fura ott az asszisztens előtt? Persze lehet megint előbb behív. Vagy az asszisztensek már hozzá vannak szokva?
2009. jan. 12. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne adj! Már egyszer adtál akkor minek mégegyszer, az tök mindegy hogy ki adta oda. Amúgy sem túl etikus egy missed ab után pénzt elfogadni, sok orvos el sem fogadja. Bár az enyém is elfogadta, de többször nem adtam.
2009. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akkor adtam neki 5.000 Ft-ot, amikor a műtét után másnap hazaengedett. Őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy a kontrollon is adjak.

Ha te mégis úgy gondolod hogy adsz, tényleg ne legyen nagy összeg. Az asszisztensek pedig már biztosan hozzászoktak,már lehet h észre sem veszik annyira természetes ez a dolog (sajnos).

Az igazat megvallva azonban én is mindig kicsit kellemetlenül érzem magam ilyen helyzetben.

2009. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a kérdés. Nem fogadta el... Most már tudom, hogy nem pénzéhes. Ja, és elsőnek behívott.
2009. jan. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!