Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 24 hetesen 26 hetes méretén...

Ha 24 hetesen 26 hetes méretének felel meg, akkor nagy baba lesz vagy előbb jön? 15 hetesen már éreztem a mozgást és az utolsó menzeszt nem tudjuk és első baba

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez viszonyítva nagyobb, ha az utolsó mensi időpontját nem tudjátok?
2009. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így van elég nagy a baba a korához képest is.Az én babóm amikor 23 hetesek voltunk 26 hetesnek felelt meg.Szóval elég nagy a babóm.35+2 hetes vagyok és 36-37 hetesnek felel meg és a pocim is leszállt már.Előbb jöhet,de ez nem csak ettől függ hanem nagyon sok dologtól még.Jó neked hogy már 15 hetesen érezted a mozgását.Én csak 19 hetesen éreztem.

Boldog Baba várást!

35+2 hetes kismami

2009. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Mivel nem biztos, hogy mikor jött meg utoljára lehet, hogy két héttel idősebb valójában, és előbb is lesz meg. Ha annyira nem messze van a gondolt és a valós, akkor lehet nagy babód.

Nekem 12hetesen volt majd 2héttel nagyobb, és azóta is szépen fejlődik. Nekem fix mikor volt az utolsó, így inkább előbb jöhet, de az is lehet, hogy kis bálnám lesz, és túl is hordhatom.

(rád is ez vonatkozik)

2009. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha viszont nem tudjátok az utolsó mensi időpontját akkor lehet hogy nem is nagyobb.Lehet hogy nem is 15 hetesen érzted,mert idősebb is lehetsz,ha nem tudod.(én tudom az utolsó mensi időpontját.)

Boldog Baba várást!

35+2 hetes kismami

2009. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most 26 hetesnek felel meg a babád, de mondjuk a 34.héten meg csak 33-nak. Össze-vissza fejlődnek ezek a babácskák, ők nem törődnek a statisztikákkal :) :)

36.héttől úgyis jársz majd hetente ctg-re, meg úgyis lesz akkortájban még ultrahang, majd akkor mondják meg, hogy kb mikor szülhetsz.


Nekem végig 1 héttel nagyobbra mondták uh szerint a babámat, mégis időben született.

Üdv!

2009. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónk:Amikor elmentem először dokihoz 4-5 hetesnek mondott ahhoz képest számoltunk mindig de már kétszer a 12. ill. 19. heti uh-n egy héttel nagyobbnak mondták.24. héten csak úgy beugrottam egy uh-ra(mert volt rá lehetőségem)és akkor fejátmérő és comcsontátmérő szerint 26 hetesnek mondták.Fejátmérő:68 mm.köszi a válszokat.
2009. jan. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!