Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen lehetséges? Rossz a mérés?

Ilyen lehetséges? Rossz a mérés?

Figyelt kérdés
Barátnőm 40.hétben van,múlthéten 3200 grammosra mérték a picit,viszont tegnap már csak 3000 grammos volt a mérésnél.
2010. nov. 16. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól értem a barátnőd terhes, mégis hogyan mérték meg a babát? Kivették, lemérték és visszarakták, ráadásul már nem is egyszer?

Édes Istenem, azért ez már nagyon fáj...

2010. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nyilván a mérés rossz és nem a gyerek ment össze ^^

1-2 mm félremérés már dekákat számít. Olyan ez mint a tenyérjóslás.

2010. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
UH-n egyeske....
2010. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen,ultrahangra gondoltam.Köszi kedves első válaszoló a kioktatást!:-)
2010. nov. 16. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

És UH-n hármaska hogyan mérik a gyerek súlyát? Ráteszik az anya hasát a mérlegre vagy mégis hogyan képzeljek el egy ultrahangos súlymérést?

(Mert persze tudom, hogy a combcsont, haskörfogat, akármiből képlettel számolnak egy becsült értéket- egy erősen becsült értéket.)

De súlyt nem mérnek. És ilyet nem hallottam, az ultrahangos mérésnél 3200 grammnak mérték a picit a legutóbbi mérésnél már csak 3000 grammos volt.

Jó persze sokan vannak akik 4 D-s ultrahangot is elhiszik Miért ne hinnék, hogy van ultrahangos súlymérés? De azért hadd döbbenjek meg, hogy micsoda emberek vannak.

2010. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a súlyt csak becsülik és legtöbbször bőven melléfognak akár fél kiló eltéréssel is. Nem jelent semmit. Hamarosan ugyis megszül, akkor majd kiderül mennyi is valójában aggódni kár ezen.
2010. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg lapozz tovább egyeske.... :DDDD

hű de szar napod lehetett.... amúgy meg tuti férfi vagy, mert csak az lehet ennyire nyomi:DDD

2010. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szőrszálhasogatás egyeske!Értsük már egymást, vagy ne válaszoljunk!(Egyáltalán nem biztos, hogy férfi.Sőt!)
2010. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az Uht végző doki/szonográfus akár egy óra múlva is más értéket dob ki a gyerekre. Ugyanis nem mindig sikerül pontosan mérni. És ezek az eltérések mm-k. Plusz ez a súlybecslés csalóka. 37hetes Uh-n a gyerekemet 3700becsülték, egy héttel később 3470g született:)

Szóval nyugi, a kicsinek 99,9% hogy semmi baja.


Egyeske: a súlybecsléshez vesznek fő paramétereket, most meg nem mondom melyik adatokat(fej körfogat, láb, kar, has átmérő) ezekből passz melyikeket arányba állítják, és lehet becsülni egy súlyt, hogy sacc mekkora a kicsi...

2010. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Hogy mért kell kretén választ adni egyeske azt nem tudom, de a kérdezőnek mondanam hogy ne aggódjon, sokszor mérnek más súlyt, a baba biztos rendben van.
2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!