Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki csak az...

Van olyan kismama aki csak az utan esett teherbe miutan elhagyta a cigit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lombik előtt abba hagytam a dohányzást, olyan feszült voltam, hogy a doki azt mondta, gyújtsak rá mert nem tesz jót az idegeskedés,..nem gyújtottam, de a lombik nem sikerült egy sem tapadt meg a háromból, teljesen lemondtam az egészről, feladtam, visszaszoktam a cigire, bulizni jártunk ,ittunk is néha, meló hely is sokkos volt néha napi egy doboz cigi is elment, majd egyik hónapban nem jött meg, teszt pozi volt, azonnal leraktam a cigit, ahhoz képest, hogy meddőnek lettem nyilvánítva természetes úton összejött a dohányzás ellenére is,egészséges gyermeket szültem.
2010. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húúú, nekem is picit hasonló a történetem, mint az első hozzászólónak.

Főiskola, utolsó év, szigorlatok - kávén, cigin éltem (+ a folyamatos stressz, hasmenések, majd buli - buli hátán. Majd hó végén nem jött meg... Gondoltam, a sok stressz miatt. Végül a munkatársnőm vett nekem egy tesztet, ami pozitív lett!! :)

Ha meg akar tapadni, akkor megtapad!

2010. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az előttem írt történetekhez. 4 szülinapi buli két hét alatt, kinevezés, még nagyobb stressz a munkahelyen, pálinka és doboz cigik, majd nem jött meg. Nem volt tervezett baba, bár nyilván az ember tudja, hogy a megszakításos védekezésből összejöhet. Mivel már 5 éve voltunk házasok, így nagy gondolkodást nem okozott :). Gyönyörű és rendkívül intelligens kisfiam született. A pocakban lévő mostani gyermeknél ugyanez volt. Rammstein koncert, cigi, buli, és maradt a stresszes munkahely... Ha jönni akar egy baba, akkor jönni fog! Mondjuk minden esetben a pozitív tesztek után leraktam a cigit, sőt nekem szerencsém volt, mert nem is kívántam a terhességeim alatt. Az első gyerek után pedig csak úgynevezett bulis cigis voltam. Tehát otthon a gyerek előtt soha nem gyújtottam rá! Ne lásson rossz példát!
2010. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!