Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen, mitől lehet...

6 hetes terhesen, mitől lehet rózsaszín (véres? ) váladék?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia...gatulálok a babához:)

ha nem görcsölsz elvileg előfordulhat,mert odabent most nagy dolgok vannak készülőben:)

De azért az orvosodat célszerű felhívni,felkeresni ha véletlenül elhúzódik ez a "vérezgetés".

Pihenj,feküdj le és biztos nem lesz semmi baj!

Jó egészséget kívánok!

2010. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató soraid... :)
2010. nov. 14. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 5 napja van, rózsaszínnel kezdődött, volt véres, de mindig csak pici. Ma úgy tűnik kezd szűnni... remélem. Azért menj dokihoz, adhat gyógyszert, vagy valamit. Nekem kedden lesz UH, hogy kiderüljön mit okozott a vérzés, ill. mi történt közben odabenn... Nagyon izgulok.
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy beszélj dokival. Sokmindentől lehet vérzés. Lehet nem gond, de az is lehetséges, hogy baj van. Nem szeretném a frászt hozni rád. Én az első harmadban menstruáltam.
2010. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Szia! Szerintem reggel menj el az orvoshoz! Én a 12.héten vettem észre nyálkás,rózsaszin folyást,nem mentem csak 4 nap múlva orvoshoz,már késő volt...6 hete volt a missed ab.om!!!
2010. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Már írtam más kérdéshez is, a terhesség alatt nincs menstruáció!!! Ha lenne, akkor nem lenne terhesség, a kettő teljesen kizárja egymást. Vérzés lehet, aminek különböző okai lehetnek, kormonális zavar, vetélés jele, méhszájseb, stb. Van, amikor nem okoz problémát, de érdemes odafigyelni rá és minél hamarabb elmenni ezzel orvoshoz, legtöbbször szigorú pihenés és gyógyszerszedés van ilyenkor.
2010. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Nem akarlak megijeszteni,de nekem is volt vérezgetésem,barnás váladékom és sajnos elvetéltem!:-(

Inkább menj orvoshoz ,mert ha baj van(remélem nem így lesz)talán tud segíteni!

2010. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Utolsó előtti! Klass, hogy kiírtad több helyen is, hogy terhesség alatt nincs menstruáció, de ebben nincs igazad. Van, aki 3-4 hónapig is menstruál mellette. Szerintem nem kell senkit lehurrogni, s bőven írhatnának Neked, akik menstruáltak TERHESEN valameddig...


Kedves Kérdező! Mi lett Veled? Én is remélem, csak valami pici hajszálér reedt meg a méhszájnál, amiatt volt a dolog, de azóta biztos tudsz vaamit. Szurkolunk, hogy ne legyen komoly baj...

2010. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazad van kedves utólsó válaszoló!!!

A hugom 16.hétig vérzett..bár ekkor már nagyon furán ezért el is ment az orvoshoz..ahol aztán jött a meglepi:)

Decemberbe fog születni a kicsilány:)

Nagyon közeli barátnőmnél a helyzet kísértetiesen hasonló volt!!


Remélem minden rendben Veletek!!!

2010. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De az vérzés, nem menstruáció!!!

Ha igazi menstruáció lenne, akkor a ciklus közepe táján megtörténne a peteérés és a nő újból teherbeeshetne... Ilyen lehetséges szerinted, de komolyan???:)

Szóval, ha valakinek vérzése van a terhessége alatt (írtam is, hogy van ilyen), az nem menstruáció, hanem terhesség alatti vérzés, és rendellenes, valami problémát jelent, orvoshoz kell vele fordulni.

2010. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!