Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetes kismamák! Hogy...

18-19 hetes kismamák! Hogy vagytok, hiszen már valamennyien túl vagyunk az ilyen-olyan "remegős" teszteken, vizsgálatokon stb. Volt-e valakinek valamilyen érdekes tapasztalata, amit szívesen megosztana velünk, mert tanúlságos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

HAli,


Én holnap töltöm a 18-at. Pénteken genetikai __UH, remélem minden rendben, még az ÁFP-t sem tudom.

Eddig minden OKÉS..:)) 3 napja érzem a picúr mozgását is.

Csak most megint növekedési szakasz lehet, mert nem nagyon bírom most az állást, ülést.


Egyébként jól vagyunk, remélem Ti is...

Mindenkinek jó egészséget kívánok.

2009. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,jól vagyunk.Én is úgy vagyok ezzel az üléssel állással,hogy utána majd leszakad a derekam,valamint esténként,amikor nyugalmi állapotban/fekve/ nézem a tévét,a hasamban olyan nyilalásszerűt érzek,gondolom nyúlnak a szalagok, az itthoni munka is lassabban megy,hamarabb kifáradok,de csak ennyi baj legyen!
2009. jan. 11. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok: ha csak ennyi baj van, az nem gond..több ne is legyen.

Ha első babád, akkor még nyúlhatnak a szalagok.

Nekem 2. babó, én a nyúlást már nem érzem.

2009. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én 19 hetes vagyok. Kedden lesz genetikai UH, nagyon kíváncsiak vagyunk a gyerkőc nemére:)

Én is érzem már a mozgásokat, néha akkorákat rúg, hogy a párom is érzi:) Kis birkózó van a pocimban:)

A házimunka nekem is nehezebb, gyorsabban fáradok. A babó meg néha úgy tud elhelyezkedni, hogy felállni is nehéz...a görcsök is még megvannak...a pocim most kezdett el igazán növekedni. Emiatt a hajolgatás már nem megy olyan könnyen, mint régen.

Ti hogy álltok a súly-dologgal? Nálam most mintha már kb 2 hónapja beállt volna...olyan 1-1,5 kg jött fel az elmúlt időkben. Nem nagyon látom, hogy híznék (szerencsére), viszont étvágyam az van...növekszik a kicsi biztos:)

Mindenkinek további probléma mentes babavárást! :)

2009. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sziasztok!en 18+1hetes vagyok.nekem sincs semmmi problemäm,meg sem erzem,hogy babät värok.a hasamat is meg simän letagadhatnäm,bär az minden älmom,hogy vegre nagy legyen!nekem a 17.heten megmondtäk,hogy fiu,gondoltam is,mert mindig rugdos meg forgolodik... :) az emelgetessel kapcsolatban viszont tenyleg vigyäznunk kell.penteken väsärläs utän elpakoltam a cuccokat,es a nehez kosaramat (tele konzervel,gyümilevel)megemeltem...utäna huzodott a hasam rendesen,meg is ilyedtem.de monstmär minden ok,a baba is jol van,csak azert irom,hogy figyeljetek erre.amugy en is csak 1,5kg-ot hiztam,de lesz ez meg több is! :) mindenkiek szep babaväräst kivänok!
2009. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!