Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok.16 hetesen...

18 hetes vagyok.16 hetesen éreztem először hogy megmozdul, ami ismétlődött aznap és még rá 3 napra is. Azóta éreztem (nem minden nap) hogy finoman "bugyborékol"?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja viszont semmit. Tudom hogy még fiatal a babókám, nem is mindenki érzi ennyi idősen hogy megmozdult volna. Ha háton fekszem, akkor egy idő után bekeményszik a hasam.Ugye ha baj lenne akkor nem is keményedne? Szerdán megyek a genetikai uh-ra, alig bírom kivárni. Más is tapasztalt már hasonlót? Nyugtassatok meg kérlek!?
2009. jan. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én si 18.h vagyok,nekem a második babám és már a 12.héten megmozdult.Ennek ellenére nem állandóan érzem és nem erősödött,ahhoz képest,hogy már hetek óta érzem.Szerintem kb 2-3 hét múlva már biztosan határozottabban rug-kapál!Különben a babák sem egyformák,ha nyugodtabb,akkor nem mozog annyit,én is így voltam a lányommal.Minden kismama közölte,hogy neki mennyire rugdos a babája én pedig be voltam ilyedve,hogy az enyém miért nem!Aztán amikor megszületett és állandóan aludt,mindig úgy kellett felébresztenem fürdetésre,evésekhez,akkor értettem meg ezt a dolgot.Szóval ne izgulj!
2009. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha haton fekszem nekem is kemenyedik de nem az egesz csak ahol odanyomja magat, es amint odateszem a kezem megnyugszik.Szerintem probald ki!Az hogy nem erzed minden nap nem jelent semmi, olyan 2 heten belul mar szet fogja rugni a "haz" oldalat :-)

20 hetes km

2009. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elején azzal próbálkoztam, hogy megérezzem, hogy a kezem a pocimra tettem, de rájöttem, hogy ez pont hogy megnyugtatja. Még nekem se mozog túl intenzíven, bár én naponta érzem. Nekem akkor mocorog főleg, ha olyan helyzetben ülök, vagy fekszem, ami neki nem tetszik. Akkor keményen reklamál, ha változtatok a pózon, akkor lenyugszik. Az, hogy néha napokig nem érzed, még nem jelenti azt, hogy baj van. Akkor egyszerűen csak nyugalomban van. Majd eljön az ideje, amikor már azt várod, mikor áll le egy kicsit. :)

19 hetes kismami

2009. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!