Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5,3 hetes terhes voltam mikor...

5,3 hetes terhes voltam mikor az orvos megálapitotta egy élő embrió látható,majd 3 hét mulva ultrahangon azt mondta hogy embrió és életjelenség nem látható.Az lehet hogy az orvos tévedett?

Figyelt kérdés
5,3 hetes terhes voltam mikor az orvos megálapitotta egy élő embrió látható.majd 3 hét mulva ultrahangon azt mondta hogy embrió és életjelenség nem látható. ez hogy lehet hiszen nem vérzem nem fáj a hasam és ugyan ugy érzem magam mint a vizsgálat elött.az lehet hogy valami takarja a babát hogy nem látszik vagy ilyesmi vagy felszívódhatott? csütörtökön mondta hogy már nem és szerintem már akor spontán vetélésnek kelet volna lennie nem?
2009. jan. 10. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha felszívódott akkor az nem vérzik, nem fáj. Nincsen egyéb jele.

Sajnálom, hogy ez történt, de ha megnyugtat, keress fel egy másik ultrahangos nőgyógyászt.

Ha budapesti vagy, tudok ajánlani nagyon jó orvost, aki nagyon ért az ultrahanghoz.

2009. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7 hetesen halt el az előző babám. A 11. héten vették észre. Egyetlen barnás pici folt miatt mentem dokihoz és már régen nem élt. Semmi fájdalom, görcs vagy vérzés nem volt. Nem föltétlen indul meg magától a vetélés. Hétfőn tudtam meg a szomorú eredményt és csütörtökön volt a műtét és még csak nem is véreztem. Azon az egy pici barna folton kívül, ami miatt orvoshoz mentem, később sem volt semmi. Szóval nem föltétlen kell nagy görcsös vérzésre számítani. Sajnálom és kívánom, hogy a következö baba neked is olyan hamar összejöjjön mint nekem és legyen egy szép, nyugodt terhességed.

31 hetes kismama

2009. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt veled. Nekem 6 hetesen írták, hogy élő, mozgó embrió látható. Aztán a 12 hetesen már nem látszott életjelenség. Én sem éreztem semmit. Még aznap is hányingerrel ébredtem:( Másnap még egy doki megnézte, mert ez az előírás, de ő sem látott semmit, és a dokim megcsinálta a műtétet. Gondolom neked sem egy doki nézte meg.
2009. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez előfordulhat:-( én is igy jártam. 7 hetesen még mindenr endben volt és 11 hetesen már nem volt szivhang. Semmit nem éreztem én sem sőt olyan jól éreztem magam:-( pár nap mulva megműtöttek,ennek már 4 hónapja lesz és most lett egy pozitív tesztem. Kivánom hogy mielőbb tul tedd magad rajta ,hamar jöjjön a következő és semmi baj ne legyen. Tudom könnyű mondani hisz én is nagyon félek most nehogy mégegyszer előforduljon.
2009. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen nem volt semmi baja, a 12. héten vette észre az orvos, hogy már 2-3 hete nem él. Már kezdett összeesni a méhem. Tünetem nekem sem volt.
2009. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ugyanígy jártam.5hetesen és 6hetesen is volt UH-m mert már volt 1 elhalt terhességem.6.héten a doki nem látott semmit elküldött műtétre.Műtét előtt szintén lett UH csinálva ott látható volt az embrió és a szívhang is.Keress másik dokit aki megnéz és bízzál!!!!!
2009. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!