Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyaméhben miért nem...

Az anyaméhben miért nem folyik a baba fejábe a vér, amikor napokig fejen állva van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
De folyik! ha nem folyna már agyhalottan születne.
2010. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:-)))

Folyik az mindenhová, függetlenül attól, hogy milyen helyzetben van a baba. A vért nem nagyon érdekli a gravitáció.

2010. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hogy érted. Ha mi fejen állunk sokáig, akkor fejünkbe száll a vér, ezt szoktuk mondani. Az anyaméhen belül ez nem gond, így van kitalálva, ha nem lenne jó így, akkor nem fordulnának be a babák, csak 5 perccel az előtt, hogy megszületnének:D
2010. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magzatvízben a baba ugyanúgy lebeg mint Te az úszómedencében ha fejre állsz. Próbáld ki milyen lehet. Az nem olyan mintha a szárazföldön csinálnád.
2010. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ha a medencében állsz fejen, akkor nem száll a fejedbe vér:)
2010. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem gond, a legtöbb baba már hetekkel szülés előtt befordul.Én is sajnáltam szegényt, amikor megtudtam, hogy már a 30. héten fejjel lefelé van.De belegondoltam, hogy a baba még nem tud mihez viszonyítani. Fogalmuk sincs arról, hogy ők most fejjel lefelé vannak.Így nem is zavarhatja őket.A természet így találta ki, de ez nem gond már évezredek óta.
2010. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!