Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel csináltam egy...

Ma reggel csináltam egy tesztet, amin a második vonal nagyon halványan látszódott. Ma délelőtt óta kicsit görcsölök. A 4. és az ötödik hét között vagyok. Mitől vannak a görcseim?

Figyelt kérdés
Ma kicsit 2-3 csepp véreztem is, de azóta semmi vér. Nem terveztem az orvoshoz menést csak a 6. hét után. Azóta csak átlátszó folyásom van. Ez az első terhességem, így nem tudom, hogy mi a természetes. Mostanába eléggé ideges vagyok, ez lehet egy vetélés jele is talán?
2008. jan. 10. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne idegeskedj az semi féle képpen nem tesz jót de menyél dokihoz minnél ellőbb nem értem miért halaszgatod én is 5 hetesen voltam még nem voltak életjelek de legallább biztos voltam hogy a korunkhoz képest minden ok drukolok nektek
2008. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. megnyugtatlak, hogy én 9 hetes koromig úgy éreztem, hogy bármelyik pillanatban megjön a menszeszem. Utána, mint akit elvágtak. Semmi ilyen érzés. Ez azért van, mert a méhet tartó szalagok nyúlnak és ezért van ez az érzés. Most 20 hetes kismama vagyok és semmi baj. Nyugi és kitartás! :-)
2008. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Menj orvoshoz szerintem azonnal!!!! A vérzés még ha egy két csepp is nagyon komolyan kell venni, mert lehet vetélés is a vége. Nem szabad játszani vele, ha szeretnéd megtartani a babát. Lehet kapsz egy kis hormont gyógyszer formájában, de otthon ne maradj!!!! A görcsölgetést is említsd meg neki mindent ami csak van, ha többet említesz mint "kellene" abból nem lehet baj, de ha ellhallgatod a panaszaid abból annál inkább. Nyugi nem fogsz a vizsgálattól elvetélni!!! Bátorság, és no félelem! :)
2008. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideges vagy, akkor a legjobb idő ez egy babára? Ezt érdemes lenne megfontolni. Nem vagyok abortusz párti, de ennek nem lesz így jó vége.

Nem értem, miért vártok a dokival, én azonnal rohantam a + teszt után, hogy biztos legyek benne babám lesz.

A vérzés lehet a mensi is, sokan véreznek mensi időben terhesség alatt, ez még nem gond.

Ha nem kibírhatatlan a görcs, és nem erős , élő piros a vér, akko nincs gond.

A meg akar jönni érzés nekem is megvolt 11 hétig, nől a méh, azért van, utána majd jönnek más típusu fájdalmak, de végig megvannak a méh növekedése miatt.

Ezért ne félj, de az idegeskedést hagyd abba, ha akarod ezt a babát.

2008. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A dokid a megnyugtatás végett keresd fel.Én 2t vetéltem,mind2nél véreztem.A barátnőmnek megjött rendesen(csak nem volt darabos,és mennyiségben kicsit kevesebb volt),rá egy hétre tesztet csinált,ami poz.lett,7 hós gyönyörű kisfiú büszke anyukája.A másik barátnőm 3 hónapig pecsételt,neki 5 hós gyönyörű kislánya van.De egy dokit érdemes felkeresni.A görcsök lehetnek az első 3 hónapban,utána is akár,de semmi nem KELL hogy legyen.Az idegesség pedig csak árt mamának-babának egyaránt.Nyugi!Jó babuvárást!
2008. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!