Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhesen normális...

29 hetes terhesen normális hogy ülve nagyon megszédültem?

Figyelt kérdés
alacsony vérnyomástól,vagy vércukor szint leeséstől lehet?
2010. nov. 6. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, nekem elég gyakori volt a terhességem közben végig, ilyenkor folyadék, kis pihi, dőlj hátra és nagy levegők.
2010. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy mennyire normális, azt nem tudom, majd azért mondd a védőnőnek.

egyébként igen, ezektől lehet. Remegés nem jön rád? Próbáld ki, hogy ha ilyenkor iszol valami cukrosat (kóla, tea), jobb lesz-e. Ha igen, és érezhetően javul, akkor a cukrod esik le.

ha ilyen szédülésed van, feküdj le, lábakat fel, mielőtt ájulnál! :)

2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mikor nagyon éhes voltam, egyszer csak majdnem elájultam, pedig csak 4 órája nem ettem. Gyorsan csináltam valami kaját és utána jobb lett. Megmértem a vérnyomásom, az rendben volt. De a vérnyomástól is lehet, vagy a vércukor. Gyorsan egyél valamit és utána mérd meg a vérnyomásod. Ha gyakran fordul elő ilyesmi, akkor mindenképp szólj az orvosnak.
2010. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta h a hormonok miatt van. Én is ülve vagyok néha rosszul. 28 hetes
2010. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!