Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert szoktak...

Milyen gyógyszert szoktak ajánlani Cerucalon kívül hányingerre?

Figyelt kérdés
Nekem a Cerucal semmit nem hat, de beledöglök, annyira rosszul vagyok, egész nap hányok. Még csak 5,5 hetes vagyok, de már másfél hete reggeltől estig hányok (pedig 5-6. héten kezdődött az első két babámmal, és a 20. hétig tartott, úgyhogy nem áll jól a szénám). Mindenesetre, ha van valami gyógyszer, akkor meg akarom próbálni, mert hajnali 4 óta sírva hányok. Az orvos emlékezett, hogy van valami gyógyszer, amit kifejezetten kismamáknak szoktak ajánlani, és erősebb, mint a Cerucal, de nem jut eszébe a neve. Tudtok segíteni?
tegnap 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vombee, de csak itt hallottam róla. De ha ennyire hánysz, lehet, hogy semmi nem fog hatni. Infúzióban sokkal hatásosabb, nekem csak úgy hatott, tablettaban nem.
tegnap 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A CERUCAL 10 mg a leg jobb és a leg erősebb! Ez csak vényre / receptre kapható. Ezen kívül már csak nem vénykötelesek vannak jelenleg forgalomban. A nem recept kötelesek azok általában szinte mindig gyengébb hatóanyagú! Egyébként meg kérdezd meg a házi orvosodat, mit tud ajánlani!
tegnap 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Megkérdezem a Vombeet, köszönöm. Nekem az infúzió sem hatott, amikor legrosszabb volt. Ment a karomba, és ott hánytam közben. De nem adom fel teljesen a reményt, hátha valami legalább egy kicsit javít rajta.

#2 Nem olvastad, amit írtam? A háziorvos mondta, hogy van erősebb, mint ez, csak nem jut eszébe a neve. Cerucalt már próbáltam, de xart se ért.

tegnap 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vombee. Illetve emetront lehet, de csak második trimesztertől.
tegnap 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vombee volt tényleg, nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Meg kellett rendelni a gyógyszertárban, de nagyon reménykedem benne.
tegnap 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!