Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak az erős hajhullá...

Mit csináljak az erős hajhullással?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok,amióta pozitívat teszteltem egyre jobban hullik a hajam.

Nem foltokban, hanem egyenletesen mindenhonnan és sajnos már kicsit látni is az eredményét,pedig nagyon dús,sok és vastag szálú a hajam.

Szedek terhes vitamint ,magnéziumot,van a vitaminban vas is.

A pajzsmirigyemmel sosem volt gond.

Hogy lehet,hogy nekem ennyire hullik másnak meg dúsul? :(

Mivel állítható meg vagy esetleg lassíthatom valamivel?

Veletek volt már ilyen?


ma 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sorstársak vagyunk sajnos. 8 hetes vagyok. Tegnap csak megsimítottam a hajam, és megijedtem, mert iszonyatosan hullik az enyém is. Nem tudom mitől függ, az előző két terhességemnél nem tapasztaltam ilyet.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vegig nagyon hullott a hajam. Vashianyos verszegeny lettem terhesseg alatt, azert. Sajnos hiaba ettem-ittam meg akarmit, meg venasan vasat is kaptam, soha nem rendezodtek az ertekeim.

Viszont szules utan elmult, nyoma se maradt.


Amugy a terhesvitaminban levo vas az halottnak a csok. Foleg mivel mindig kalciummal es magneziummal van egyutt, azok konkretan gatoljak a felszivodast :D

Persze nem biztos hogy ez a baj, csak leirtam velem mi volt. De majd az elso vervetelbol kiderul.

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vas biszglicinát + laktoferrin. C vitamin, és idő.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostanában kezdődik az őszi hajhullás is. Lehet inkább az. A terhességgel járó hajhullás inkább a szoptatás ideje alatt szokott lenni.


Akármi is az oka el fog múlni. Nem tudsz vele mit kezdeni.


Okozhatja még stressz is vagy góc is.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!