Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen nem korai a combtő...

15 hetesen nem korai a combtő fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam már terhes, de hasonlóval csak 30. hét után találkoztam.


4 napig eléggé fájt bal oldalt, de leginkább a combtövem, még aludni is nehezen tudtam... Ma végre az a része elmúlt, viszont 5-10 perc üldögélés után mikor felállok, olyan görcsös a méhem, mint mikor hapcinál vagy köhögésnél begörcsöl pár percre. Majdhogynem kiegyenesedni se tudok, csak nehezen. Ülés közben semmi nem fáj, de ha felállok, akkor mozogni is nehéz.

Sajnos irodai munkát végzek, így sokat ülök, igyekszek mászkálni is, de mégse szaladgálhatok 3 percenként.


Emeljem meg a magnéziumot? Vagy most épp csak nagyobbat nő a méhem, azért érzem ennyire? Lehet rajta valahogy segíteni, hogy ne legyen ennyire fájó? Valami jó kis tornagyakorlat vagy valami?


Szerdán voltam dokinál, mindent rendben talált, a combtőnél mondta, hogy a szalagok nyúlását érzem, nincs miért aggódni.


Nem is igazán aggódom, csak így olyan vagyok mint egy 90 éves idős néni, aki 5 perc alatt tesz meg 2 métert, és ha ezen esetleg tudok javítani, az szuper lenne. Vagy majd az idő megoldja?


Nektek volt hasonló?



ma 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz, én csak 8 hetes vagyok, de tegnap óta nekem is elég gyakran jelentkezik ez a fájdalom. Nekem jobb oldalt, és kisugárzik a combomba, medencénbe. Felálltam, kb 1 percig nem bírtam kiegyenesedni. Nekem egyelőre a magnézium nem segít ezen, próbálom kerülni a hirtelen mozdulatokat. Tüsszentésnél, köhögésnél én egy picit összegörnyedek, és úgy sokkal jobb. Eddig mind a három terhességemnél jelen volt ez, valószínűleg a szalagok nyúlása okozhatja. Most jön a hétvége, próbáld ki, hogy többet vagy vízszintesen, hátha segít. Aztán ha van valakinek tuti tippje, én is szívesen fogadom :D
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a terhességgel jár. Nagyon mit nem lehet vele kezdeni. Ha ez elmúlik, akkor jön más fájdalom. Kitartás
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb ekkor kezdett fájni, nem is múlt el a végéig :(
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem én, hogy már csak ilyen :) Azért remélem nem fog állandósulni, de ha így kell lennie, legyen, amíg a baba is rendben van, kitartok :)


Köszi a válaszokat, valahol még is megállja a helyét a tethesség szó 😁

Most ennek kell örülni ❤

ma 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!