Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyno pevarli hüvely kúp...

Gyno pevarli hüvely kúp terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma voltam a dokinál mert már több mint 2 hete hol előjön a hüvely viszketés,hol elmúlik,nem tudom miért van ez...

Szoval 12+3 hetes vagyok

Fölirta nekem a Gyno Pevarli hüvely kúpot

De félek használni,mert a neten nem igazán írnak róla hogy terhesen nyugodtan használja az ember,igazából annyi van írva hogy csak orvosi felügyelet mellett,illetve verhigitót is kapok,minden nap injekcióban nem tudom mennyire befolyásolja mert arról is írtak,hogy vigyázni kell aki veralvadás gátót szed😕

Mit tegyek? Valaki használta terhesség alatt? Minden rendben volt a babával? Nem ártott neki? Köszönöm szépen a válaszokat♥️



ma 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetően nőgyógyász írta fel, aki tisztában van az állapotoddal, szerintem a kezeletlen fertőzés több gondot okozhat a babának, mint egy kúp.

Nyugodtan használd el, ettől semmi baja nem lesz, sok nőnek van ilyen problémája a terhesség alatt.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A véralvadásgátlóról is tud a nőgyógyászod, ugye? Ha ennek tudomásában írta fel, akkor nem tudom miért a google-től várod a megoldást ahelyett, hogy bíznál az orvosodban.


A neten amúgy sokszor egyáltalán nem írnak arról, hogy várandósoknak egy-egy gyógyszer, készítmény ajánlott-e, és ez nem mindig azért van, mert nincs róla adat, hanem sokszor csak "lemarad" a leírásból, de magának a gyógyszernek a dobozában a tájékoztatóján megtalálható. A patikusok ezeket a saját rendszerükben látják, így ha kétséged merül fel a patikust még megkérdezheted róla, hogy ez vagy az javasolt-e.

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat ♥️
ma 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!