Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igazolt progeszteronhiánynál,...

Igazolt progeszteronhiánynál, a pár napos méretbeli elmaradást az embrió be tudja hozni, ha prog.pótlást kap?

Figyelt kérdés

vagy ha késett a fejlődése akkor már vetélés lesz belőle.?


7.-8. hétről van szó (az ovu napja is igazolt)


ma 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elején még egy hét eltérés is rendben lehet. Nekem ugyan nem volt progi hiányom, de vetélések miatt kellett szednem. Hosszabb ciklus, kései ovu mellett el is volt maradva kb 10. Hétig, 12.hétre meg úgy behozta magát, hogy 13 hetes volt.


Egy a fontos, két UH között megfeleljen a növekedés. Az, hogy mensi szerint hol kellene járnia, max az első uh-n érdekes, de ha utána megfelelően növekszik, akkor rendben lehet :)


A legjobbakat kívánom!

ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

#1


Pont az elején nincs rendben az elmaradás. Az első trimeszterben egyformán fejlődnek.


Persze sok esetben nem tudni, mikor fogant, akkor azért fér bele az eltérés. Mert nem tudni a pontos korát a terhességnek.

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10 nappal volt "lemaradva", és nem volt semmi baja. A második csak napokkal kisebb. Ugyanúgy a 16. ciklusnapon ovuláltam mindkettőnél, 28 napos ciklusokban. Ezek szerint mégsem fejlődnek annyira egyformán, az első trimeszterben is beleszól a genetika.
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a 2 gyerekem 10 nappal volt nagyobb mint az "előírt". Pedig 28napos ciklusaim vannak 12.napi ovuval.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagykönyv szerint nem jó, de nálam a jóisten is követve volt, még is levolt maradva, 14mm petezsákom üres volt pedig akkorában már embrió szokott lenni. Egyszer voltunk együtt... nagyon sokkal később nem foganhatott. 20mm-be még csak sejthető szikhólyag volt. Mégis behozta magát, már 15 hetes.


1-es vagyok.

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!