Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz baja a...

Szerintetek lesz baja a babának ha az anyuka 18 hetes korig dohányzott?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam nem bizonyított teljesen, hogyha valaki dohányzik, biztosan baja lesz a kisbabának.Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, meg mert aggódom.Barátnőm 18 hetes terhes és most rakta le teljesen, de nem a rendes régi cigit szívta már évek óta, hanem a glot. Napi 4-5 szálat szívott el, de volt, hogy kimaradtak napok, egy két hét. Szerintetek izgulni kell, hogy ne legyen baj ha innentől egyáltalán nem szívja?

ma 07:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
9. Az, hogy a cigánylányokat irigyled, téged minősít...
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy az is gáz, hogy valaki csomó esetet tud, akik dohányoztak terhesen, és persze "semmi baja nem lett a gyereküknek", eleve milyen körökben mozoghatnak... :D én nem sok ilyen veglenyt ismertem, de nekik lett sajnos maradandó bajuk a gyereküknek, és mint írták előttem, nem azonnal látszott. Pl általános sulis osztálytársammal cigizett az anyja, szegénynek maradjunk annyiban, nem a tanulási nehézség volt a legnagyobb baja, és a meglévő bajai mellett a többség még halálra is cikizte, és csúfolta, mert tudjuk, milyen sokszor a társadalom, és a többi gyerek is a gyengékkel. :((
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

11: Irigyli oket a fene.😀Nincs miert, en leraktam decemberben, 7 hetes a kislanyom es azota sem vettem elo az ecigimet.

Csak gaznak tartom, hogy nekik nem mert beszolni senki sem.

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De persze az is elmond mindent az atlagrol, hogy itt zömében a normális válaszok vannak lepontozva, azok meg fel, akik kb arra biztatnak mindenkit, hogy nyugodtan bagozzon csak terhesen, nem lesz abból semmi...
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!