Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben volt /van veletek?

Minden rendben volt /van veletek?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál torokfájással, meg szédüléssel, rossz közérzettel. Megmérte a vérnyomasom: 100/67 pulzus 91.

Napi szinten megiszok 2,5-3 liter folyadékot. Nem írt fel semmi gyógyszert csak mondta hogy igyak jó sok meleg teát. Ha lesz lázam akkor menjek vissza és megbeszéljük a továbbiakat. 17 hetes 5 napos terhes vagyok. Első terhességem.

Nem lesz baja a babának? Mik a tapasztalaitok?


ma 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz, ne aggódj. Én 18 hetesen voltam beteg, köhögtem, volt hőemelkedésem meg a takonykór ugyebár. Egészséges babám született :)
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy koraterhesen (8. hét), de én hasonló tünetekkel covidos voltam a mizéria kellős közepén (2022 február).

Semmilyen gyógyszert nem kaptam, nyilván pihentem, mert karanténban voltam, de semmi egyéb.

Minden rendben volt, baba is egészséges azóta is :)

Szerintem arra figyelj, hogy nehogy nagyon felmenjen a lázad, vagy megszédülj és eless, a többi tünet inkább csak neked kellemetlen, de remélhetőleg gyorsan elmúlik.

Jobbulást kívánok!

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2x voltam beteg a várandósságom alatt, egyszer az elején, egyszer a vége felé, mindkétszer csak pihi, sok tea és Herbal Swiss italpor + szopogatós tabletta volt amit használtam, semmi gyógyszer. Picit több idő mire rendbe jössz, de picúrnak semmi baja nem lesz, védve van, ez nekünk, kismamáknak kellemetlen :)
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Noha kismama mar nem vagyok, viszont anyatejes a babam, a herbal swiss italport vettem meg. Par nap alatt meggyogyultam.

Pihenj amennyit csak tudsz!

ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is magasab vagy magasabb volt a pulzusotok a terhesség alatt?
ma 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg ha belázasodnék akkor mennem kell az ügyeletre vagy ti mit csináltatok?
ma 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam covidos, influenzás, hányós vírusos a 3 gyerekkel, mindhárom rendben van. Nekem 100 körül volt a nyugalmi pulzusom, de problémamentes terhességem volt.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!