Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. Hetben vagyok 28 .héttől...

37. Hetben vagyok 28 .héttől magas a vérnyomásom. 140 közeli és a pulzus is gyakran 100. 5 szem dopegytet szedek. A hato orvos Dr nő mindig azt mondja nyugalmi állapotban merjem, az úgy rendben is van?

Figyelt kérdés
Ha pihenek,ülök,fekszem akkor nem magas ,viszont ahogy csinálok valamit , házimunka vagy mennemmkell valahova azonnal felmegy. Nem ülhetek egész nap . Már nem tudom mit tegyek.es nagyon rosszul is vagyok amikor magas, erőtlen fáradt vagyok , dagad a lábam is, eddig fehérje nem volt vizeletben.Nőgyógyász azt mkndja hogy ha 140 ig megy menjek be, se hatbha nyugalomban vagyok akkor nem megy... lehet pihentem kellene egesz nap?
tegnap 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hanem biztos, hogy pihenned kellene egész nap.

Ez nem játék, a baba és a te életed forog kockán. A házimunka, szaladgálás ide-oda most másodlagos, feküdj és pihenj. Nincs már sok hátra.

tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha befektettek volna hetekre, akkor gondolom megoldaná más a teendőidet.

A toxémia fenyeget, ne a rohadt házimunka legyen az első.

Nekem más miatt, de 29. héttől feküdnöm kellett, nekem is rosszabbodott, ha tettem-vettem, a dokim rámparancsolt: pihenjek. Örültem, hogy nem fektettek be kórházba, eszemben sem volt rizikózni. A férjemen kívül nem volt segítségem. Megoldotta ő, amit kellett.

tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, ha pihensz, akkor jó a vérnyomásod, majd megkérdezed, pihenj-e.. Igen, pihenj :) Értem, hogy ez sokaknak nehezére esik, de basszus, végigvitted már majdnem az egész terhességet, csak nem most kéne elcseszni, nem? Használd ki, hogy most még tudsz nyugalomban pihenni, mert pár hét, év úgyis vége.
tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy van másik gyerek akiről gondoskodnod kellene, így kettőtökre azt a kis házimunkát megtudja csinálni a férjed is ebben a pár hétben már. Annyi dolgot van, hogy pihenj a te és a gyerek érdekében is.
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Próbálok pihenni.

Igen van még 2 nagy teso 6 és 3 évesek, nehéz kicsit hogy minden rendben menjen ... de valóban be kell lássam hogy nem fontos ennyire a rend.fetjem dolgozik,de azért amit tud segit.

tegnap 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!