Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek rendese megvizsgál...

Szerintetek rendese megvizsgál az orvosom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vizsgálaton 27 hetes vagyok.Méhszájat mindig néz és ultrahangot is,de a magzatvízről meg a lepényről meg a baba súlyát sose mondja.Megméri a fejkörfogatot kimutatja a gép,hogy hány hetesnek felel meg a baba és ennyi.Vagy lehet,hogy ő nézi a többi dolgot is csak nem mondja???
2010. nov. 4. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy semmi panaszod, és minden rendben, akkor nem is szükséges havonként uh-ozni. Szóval szerintem ez nem baj. Viszont az igen, hogy nem kérdezed meg az orvosodat erről, nem bízol benne. Sajnos saját tapasztalat, az előző dokimban egyszerűen nem voltam képes megbízni, mindenben kételkedtem, amit mondott vagy tett, és egyszerűen képtelen voltam bármit is kérdezni tőle, annyira bezárkóztam. Váltottam, a mostaninál 1001 kérdésem van, amit fel is merek tenni, és amit mond, az "szentírás". :) 28 hkm
2010. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindent nézett és mindent mondott mindig. Ha pedig valamit éppen nem közölt velem, akkor rákérdeztem! Nekik tök rutin az egész és lehet, hogy ezért nem mondja! Kérdezz rá!
2010. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én orvoso se írt soha ilyen adatokat a papírra, de nem azért, mert nem volt elég alapos, csupán azért,mert eleve nem volt ilyen program a gépén. A lepény állapotát nem is nézik a 28. hét előtt, csak azt, hogy hol tapad. Azt, hogy mennyire érett, majd csak később fogják. A baba súlya meg nem annyira fontos, hiszen eleve nagy a tévedési arány. Én Kalocsára jártam uh-ra, sima SzTK-s rendelésre, de az orvos tapasztalt volt, bár nem volt szimpatikus, mégis bíztam benne :)
2010. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!