Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Világos folt a szeméremajkon?

Világos folt a szeméremajkon?

Figyelt kérdés

Dokitól nem kérdeztem még meg, mert tegnap este vettem észre, hogy az egyik oldalon a nagyajkon van egy világos folt, mintha pigmenthiányos lenne ott. Nem fáj, nem viszket, semmi nincs vele.

Eddig ez nem volt ott, lehet ez összefüggésben a várandóssággal? Volt valakinek ilyen? Valami gondot jelenthet?

33hkm


tegnap 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, választ nem tudok adni, de bevallom ennyi idősen látni már nem láttam semmit odalent, de nem is nézegettem. Örültem, hogy elértem dzsungelirtáshoz xD Férjem közölte használjak tükröt...mondom attól, hogy látom még nem férek hozzá jobban xD


Erre szerintem nagyon választ nem fogaz kapni, szerintem nagyon kevés nő lehet, aki odalent nézegeti magát. Olvasni sem olvastam még ilyesmiről, de kérdés sem volt itt hasonló az elmúlt 10 évben. Kérdezd meg a dokid, ha úgy gondolod jelent bármit is.

tegnap 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!