Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6.hetes terhes vagyok, tegnap...

6.hetes terhes vagyok, tegnap voltam nőgyógyásznál, és csak egy 8mm-es petezsakot látott+ szikhólyag sejthető. Hasonló eredménnyel vkinek lett sikeres terhesség? 1 hét múlva megyek vissza

Figyelt kérdés
ma 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még bármi lehet. Lehet csak késöbb fogant.


Nekem volt üres petezsákos terhességem. De ott 15mm volt a petezsák üresen. Akko azt mondta a doki, hogy 10mm feletti petezsákban szikhólyagot már látnia kell. A tied 8 mm és sejthető benne a szikhólyag. Ergó még simán fejlődhet.

ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha valós a terhesség kora, akkor nem túl biztató.

Mikor volt pozitív a teszted?

ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 6. hét mit jelent pontosan? Itt a napok is rengeteget számítanak, mert 6. hét az 5+1 meg a 5+6 is, és nagyon nem mindegy...
ma 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeptember 21. es 22-én lettek rendes erős tesztjeim, egyébként kb. 18. vagy 19-en kellett volna megjönnie.
ma 07:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó mensi? mert onnan számolunk
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez simán jó lehet. Egyébként én 5 hét 2 napnál voltam ügyeleten kis vérzés miatt. (Azt hittem pár nappal több).Akkor látott szikhólyagot(nem mérte, vagy nem mondta meg) és "embrió csomó sejthető." Mindkettőt megmutatta és igen, az egyik (az embriócsomó), laikus számára alig észrevehető volt. A papíromra meg csak azt írta "szikhólyag sejthető". Embriócsomóról semmit. Sajnos, az ügyeletet utána még többször megjártam és mindig kevesebbet írtak, mint volt. Pl."van egy kis pulzálás, de ezt még nem szoktuk szívhangnak venni." Papíron: életjelenség, még nem látható. Szóval nálunk valamiért ez a szokás.

A kis embriócsomó most is szuszog mellettem, 6hetes😁

Ja, igen, jól írja #1. 10mm fölött kell szikhólyag. (Nekem az elsőnél pont 10mm volt.)

ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az utolsó mensi az augusztus 21-én volt, ciklusaim kb. 29-30 naposak.

Szóval 10.02 elvileg a betöltött 6. hét, amikor az UH-t volt.

olyan mintha 5-6 nap elmaradásban lenne az embrió.

ma 07:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jó lesz ez. Nekem 6 hetesen 14mm-es üres petezsákom volt. Rá egy hétre 20mm petezsák sejthető szikhólyaggal, 8 napra rá 7+5 napos terhességnek megfelelő 13.8mm-es embrió, szívhanggal.


Most vagyok 14 hetes terhes.


A te eredményed ehez képest bíztató :)


Szorítok!

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs 5-6 nap elmaradás, leghamarabb 5+6-on látszik embrió.
ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
6+3 mentem az elsőnél, akkor nem egész 10 mm petezsák volt szikhólyaggal. Rá egy hétre volt embrió szívhanggal. Ebből kiindulva a másodiknál már csak a menszi szerinti 7 hetesen mentem. Volt szívhang, de akkor is visszahívott egy héttel későbbre (2 hétre rá mentem), hogy tutira lássa jól fejlődik-e. Csak utána adta ki a papírokat az élő terhességről. Egyébként sok múlik azon is, hogy milyen gépe van a dokinak. A leírásod alapján még simán rendben lehet ez az állapot a terhességi korhoz.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!