Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnèm a vèlemènyeteket...

Ginger0123 kérdése:

Szeretnèm a vèlemènyeteket kèrni koponya átló kèrdèsben magzatnál. 39? Hètben vagyok jelenleg. Többi lent.

Figyelt kérdés
Elèggè be vagyok parázva 30.heten 80.1 mm mèrtek a bpdre, 32.hèten 86, 38.heten 98,5. Szerintetek lehetsèges ,hogy ilyen sokat nőt a koponyája? Fèlek,hogy nem fogom tudni megszűlni. A kislányomat 3950gr 52 cm szültem meg, most a kisfiam lenne soron , de félek.
ma 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nagynak látja, ott q csaszarmetszes
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele,hogy bent nem marad 😅 csak a koponya mèretre lettem volna kíváncsi, akinek már van ebben tapasztalata, ha mèrtek hasonlót akkor mi lett a vége mikor kibújt a baba. Tudom,hogy pontosan nem tudják megmèrni sem.
ma 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt hiszem 96 vagy 97 volt 38-39. Héten. Engedték természetesen végül császár lett fájásgyengeség miatt.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az biztos, hogy 28hetesen 74mm volt, mert itt írtam valakinek és most visszanéztem. A végére már 100. A kettő között nem tudom, de emlékszem, hogy egyszer én is soknak találtam a növekedést 2 vizsgálat között. A fejkörfogat is 38cm lett, de mindenki azt mondja, milyen gyönyörű, formás a feje(az egész gyerek óriás bébi lett.)

Megpróbálhattam természetessel, de 20 óra után megcsászároztak téraránytalanság miatt, meg mert nem ékelődött be. Nem lett volna értelme tovább kínlódni. Akkor már egy órája nem hoztak eredmenyt a tolófájások, nem tudott lejjebb menni.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom,hogy ilyen sokáig kellett szenvedned 😔
ma 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!