Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színű a nyakdugo? Hogy...

Milyen színű a nyakdugo? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok.

Érdekelne mi is az a nyákdugó,hogy tudjam ha elmenne. :)

Mesélnétek?


ma 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyik gyerekemnél fehéres volt, a másiknál barnás véres
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Lényegében egy zselé dugó, arra hasonlít. Lehet tényleg dugó szerű, de lehet egészen folyós is, de mindenképp kocsonyás. Egyébként pici és átlátszó, de elszíneződés miatt lehet rózsaszíntől barnáig bármi.

Én 2x sem vettem észre.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen kocsonyas, zseles cucc. Nekem atlatszo volt, egy kis rozsaszines resszel, de amugy nem mindenki talalkozik vele.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Első terhességemkor nem találkoztam vele, másodiknál 1 héttel a szülés előtt kezdett elmenni szakaszosan, fehéres-sárgás kocsonyás anyag volt.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Jól leírták, de a leggyakrabban nem egybe távozik, hanem darabokban. Mintha zseltint főztél volna olyan nyúlós zselés anyagot tapasztalsz törléskor. Sokszor részletekben, akár napokig is távozik.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress rá google képkeresőben, azzal többre mész, mintha itt szavakkal körülírják.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint a takony. Bocs, de tényleg 😀
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem láttam.

Másodiknál darabokban ment el. Kb 3-4 törlésnél találkoztam kb hüvelyk ujj körömnyi darabkával. Mint a kocsonya, olyan volt, csak barnásabb.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!