Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhesség...

Lehetséges, hogy terhesség áll fenn?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párommal már 4 hónapja próbálkozunk a babával, ebben a hónapban a peteérésem napján.

Kb úgy 3-4 napja lehetett este pecsételő vérzésem.

Illetve még azelőtt volt hő emelkedésem és magas vérnyomás és pulzus szám (nem is éreztem magamat túl jól)

Azóta csináltam 3 koraterhességi tesztet, az egyiket nem reggeli elsőből az Negatív lett.

A másodikat másnap reggel azon halvány szinte alig látható pozitív (azon a párom is látta már)

Majd mivel az volt az utolsó darab itthon megkertem a páromat. Hogy hozzon nekem kettőt későbbre a drogériaból.

Szegénykémnek nem mondtam milyen kell csak hozta, én meg a ma reggeli kómából nem felébredve még megcsinaltam és és negatív lett ezután olvastam csak el a dobozán hogy az már a menstruáció elmaradása utána időszakra van. (Tehát nem olyan érzékeny teszt)

Elrohantunk másikat venni, megcsinaltam, de nyilván azt már nem a reggeli elsőből, sajnos az is negatív.

A kérdésem pedig,hogy az lehetséges, hogy 3 kora terhességiből az az 1 pozitív igazat mond, csak még annyira nem termelődik hcg hormon, hogy napközben pozitívat mutasson?

Sajnos azóta max csak olyan tünetek voltak, hogy fáradékonyság és aluszékonyság illetve időnként szúr az alhasam semmi más.



#Koraterhességiteszt #Lehet-e baba?
ma 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges ellőni százhúsz tesztet, amikor még el sem maradt a menzeszed, látod, ezzel most nem vagy előrébb. Sajnálom, hogy nehezen jön össze, engem is zavarna, de akkor tesztelj, ha késik, mert akkor már nem kell trükközni, hogy milyen tesztet használsz, meg milyen napszakban, mind kimutatja, bármikor, még ha halványan is. Kitartást, és sok sikert kívánok!
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mikor volt peteérésed?????
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tünet terhességtől lenne, a teszt is pozitív lenne.

Tényleg kár idő előtt 120 tesztet ellőni, mert semmivel sem vagy előrébb.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2/3nak válaszolnám meg a kérdését.

Peteérésem ma 10 napja, hogy volt.

ma 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Akkor még minden nagyon ráér.

Ha sikerült, akkor kb a beágyazodás most zajlik, a hcg ezután kezd el termelődni, és ahhoz is kell pár nap, hogy a pisilős teszt érzékelje.

Ha pontos volt a 10nappal ezelőtti peteérés, és nem csak egy app szerint volt, akkor kedden ha nem jön meg, akkor lehet tesztelni, akkor már egy halvány pozinak is lehet hinni.

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤗
ma 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha 3/4 napja volt beagyazódás amit pecsételt vérzés miatt gondolsz az érzékeny teszt már pozi lenne bárhogyan is
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!