Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert ír fel az...

Milyen gyógyszert ír fel az orvos ha fehérje van a vizeletben terhesen?

Figyelt kérdés
Fogok beszélni az orvosommal ma. De nagyon érdekel, hogy akinek volt fehérje a vizeletèben annak mi segített végül? Magas vérnyomás és vízesedès nem társul hozzá. 1 keresztes fehérjét mutatott a labor. 28hkm

#fehèrjevizelès
ma 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre semmit. Amúgy nem csak toxémia okozhat fehérjét a vizeletben, főleg nem egy keresztest. Ez inkább valami kicsi gyulladás. Nem igazán fognak vele egyelőre törődni.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mind a 2x sok volt a fehérje a vizeletemben.

Mind a 2x megnyugtattak, hogy terhesen ez tök normális.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: nekem múlt hét óta van jelen, akkor elég sok baktérium is volt a vizeletemben. Arra kaptam antibiotikumot az elmúlt. Azt hittem a fehérjét is elmulasztja, de sajnos nem tette.
ma 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyulladás után idő, hogy a fehérje is kiürüljön. Gondolom akkor nem egy keresztes volt.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De, egy hete is egy keresztes volt. A doki mondta is, hogy szerinte lehet hogy az antibiotikumtól az is elmúlik. Ezért is reménykedtem benne. Zinnat 500-at szedtem 5 napig 2*1-et. Szombaton fejeztem be.
ma 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Középsugaras vizelet volt reggeli mosakodás után? Bocsánat a kérdésért, de sokan itt csúsznak el. HA pl hüvelyváladék kerül a vizeletbe attól is lehet fehérje pozitív. Ha így marad az elvileg lehet toxémia gyanú de annak más tünetei is lennének. Figyelni kell és gyakrabban ellenőrizni.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy keresztes fehérje teljesen normális terhességben.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os. Igen, közèpsugaras volt a vizelet. Én úgy hallottam gyulladás is okozhatja a fehérje ürítèst. Kíváncsi vagyok mit mondd majd az orvos. A vérnyomást mindig mèrem, eddig szerencsére rendben van.
ma 11:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves @7-es. Gondolod? Azért én tartok attól hogy az 1 keresztes már valamit mutatni akar. Inkabb kivizsgáltatom mint, hogy valami legyen belőle.
ma 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!