Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális lehet az,hogy a...

Normális lehet az,hogy a terhesseg elso heteiben már ennyire rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes terhes vagyok,de úgy érzem magam mint akiből teljesen kiszedték az erőt..egész nap csak aludnék,pont olyan érzésem van mint mikor nagyon beteg az ember és semmi ereje sincs..
szept. 16. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Én az előző terhességemnél ugyanígy voltam. Munka után hazaértem és egyből lefeküdtem aludni. Aztán napi 3 hányás, ez kb 10-11. hétig így ment.

Most én is 5 hetes vagyok, de egyelőre tök energikusnak érzem magam. Nagyon örülnék, ha így is maradna.

szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te hogy tudtál így dolgozni? Én konkrétan a gyereket nem bírom elvinni az oviba..
szept. 16. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
En is 5 hetes vagyok és bár még a hányinger nem jött (az előző kettőnél is 7. Hét után jött elő) de energiám az már 0. Egésznap csak aludnek, de hát 2 gyerek mellett nyilván nem lehet.
szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Hát iszonyatosan be voltam lassulva, de muszáj volt. Igazából egész nap az éltetett, hogy majd ha hazaérek, pihenhetek :D
szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ti melyik vitamint szeditek?
szept. 16. 19:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha mindketten 5 hetesek vagytok és esetleg van kedvetek facen egy kozos csoportban beszélgetni akar akkor en benne vagyok!:) Nekem egyebkent 3.baba lesz,és mindkettonel kegyetlen rosszul voltam,de nem ennyire az elejen es nem ennyire erőtlen az elejen:(
szept. 16. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én meg Ausztriában vettem az Immun 44-et, azt szedem, de egyenlőre nem voltam még orvosnál, túl korai lenne. Ahogy átnéztem, meg van abban is minden. Beszélhetünk Facebookon. Írj privát üzenetet és elküldöm a nevemet. Nekem is harmadik gyerek lesz. 3-as vagyok.
szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de most voltam 😁 Semmi tünetem nem volt, kivéve a fáradtság. Az viszont kitartott a végéig. Sőt, azóta is, csak már más az oka 😂 Végig szedtem vitamint, terhesség előtt is, nem volt hiányom semmiből, mégis 🤷🏼‍♀️
szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést... 2. gyerek, rettenetesen szenvedek, 6 hetes vagyok. A lányomnál semmi fáradtság érzés nem volt, csak a hányinger (esténként hányás), most csak émelygek 4 napja, de már a teszt óta használhatatlan vagyok az álmosságtól. Tegnap is a munkahelyemen, amikor nem láttak, leborultam egy 10 percre az asztalra :D Ha hazajövök se tudok úgy pihenni, mert a lányom igényel nyilván. A férjem kb. átvette a háztartást, nagyon sajnálom őt is.
tegnapelőtt 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem még csak émelygés volt. Olyan 7 vagy 8 hetes lehettem mikor jött ez az iszonyatos fáradtság. Felkeltem reggel, de már 10 órakor azt éreztem, hogy le kell feküdjek. Én Elevitet szedtem, plusz vasat mert vashiányos vérszegény lettem. Kitartás!
tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!