Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahang után nagyon...

Hüvelyi ultrahang után nagyon halvány, kevés barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma voltam a dokinál 8hetes és 4 napos vagyok

Mindent rendben talált,van szivhang,jó helyen van minden oké

Viszont mikor fölkeltem a székről és elmentem visszaöltözni,majd megtöröltem magam picit barnás valamit láttam a törlő papíron,de azt hittem csak az a gél amivel vizsgál most fürdésnél ismét volt egy minimális,nagyon kicsi maszatolás,ez normális? Lehet,hogy picit megsértette a méhszájat?

Nagyon aggódom,mikor megtudtam hogy terhes vagyok akkor is volt egy picike kevés barnázás azzal rohanunk az ügyeletre de minden rendben volt akkor is

Ma amikor vizsgált elég sokáig mozgatta azt a kamerát,mert valami vacakolt a gép ,és a szivhang is olyna halk volt viszont azt mondta hogy minden rendben ne aggódjak,mert 175 HR ez tökéletes

De én mégis aggódok kicsit

Szedek progeszteront szóval nem tudom

Remélem nincs baj

Se görcs se fájdalom semmi

Volt már valaki hasonló helyzetben?



#barnázás #Hüvelyi ultrahang után
szept. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet attól.
szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baj, de ha továbbra is barnázol én bemennék megnézetni. Inkább fölöslegesen menj mint, hogy baj legyen.

A hüvelyi uht pedig szerencsére sok doki már nem erőlteti a várandósság alatt mivel növeli a fertőzésveszélyt. Érdemes olyan dokit keresni aki csak hasi ultrahangot csinál.

szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 36 hetes kenet után 1 egész nap vérzésem volt. Tök normális.

Terhesség alatt vérbő lenn minden, elég egy kicsi hajszáll repedés. Ami vizsgálat alatt könnyen előfordul.

És igen, sok doki ezért nem erölteti a hüvelyi uh-t.

szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat ❤️❤️

Megnyugodtam 😊🙏♥️

Már reggelre elmulott teljesen🙏

Úgyhogy valószínű tényleg ez volt a baj.

Kedves #2,igen az én dokim is mondta hogy ez volt az utolsó hüvelyi most már csak hasi lesz 🙏🥰

Nagyon köszönöm mégegyszer a megnyugtató válaszokat♥️

szept. 12. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!