Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Pozitív tesz,...

Baj lehet? Pozitív tesz, viszont minden menszesz előtti tünetem meg van.

Figyelt kérdés

Tegnap és ma is pozitív lett a tesztem, bár halvány de jól látható. Ami miatt aggódom az az, hogy nekem menszesz előtt mindig vizes folyasom van,mint ahogy most is. Méhszájam mindig "figyelem" (tudom, tudom.. figyelek a higiéniára), menszesz előtt mindig el kezd kinyilni és felpuhulni, mint most is.

Volt valaki, akinél ugyanígy volt, de nem lett semmi gond? Félek hogy ez csak kémiai terhesség.

Igazából csak egy kis megnyugtatást szeretnék 😅



szept. 11. 13:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt még kihagytam, hogy volt minimális barnázásom tegnap reggel, azóta nem volt egy icipici sem. De még ez is aggodalommal tölt el.

Hőgörbe alapján most lehetek a 11. dpo-on.

szept. 11. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon korán teszteltél bármi lehet. Pms tünetek megyeznek a terhes tünetekkel csak max ilyenkor valamelyik felerősödik. Nekem 10.dpo-n lett nagyon halvány pozi, 13.dpo-tól meg jött a szédülés, émelygés és a mindjárt megjön érzés, mensi jellegű görcsökkel.


2 nap múlva tesztelj ugyan olyan teszttel, és ha erősödik, akkor az jó jel :)


Hajrá

szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Leginkább ami miatt aggódok az az, hogy mindenhol azt írják zárt a méhszáj terhesség esetén..

Ez az átka, ha valaki korán tesztel 😅

szept. 11. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesen olyan erős pms volt, hogy már vártam hogy megjojjon, de nem jött. Puffadás, derekam majd leszakadt, abszolút nem gondoltam, hogy ez pont a terhességtől van. Mehszajamat nem fogdostam, szerintem te se tedd, főleg, hogy nem is tudod értelmezni, csak összezavar.
szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még korán teszteltél, bármi lehet. Drukkolok, hogy erősödjön a teszt!


Méhszájat önmagában valóban nem érdemes figyelni. Tanfolyamon tanultad, és tudod értelmezni? Hőmérőzöl is, az mit mutat?

szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi terveztuk a babat, es elsore ossze is jott. Teszteles elott pont olyan "meg akar jonni" erzesem volt, igy magamban el is engedtem a terhesseg gondolatat. Gondoltam, na meg fog jonni, majd tovabb probalkozunk. Nekem mindig pontosan jott meg, igy akkor kezdtem el gyanakodni, amikor harom napot kesett.


Aztan olvasgattam, hogy ez nem is olyan ritka.

szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem abba hagyom a méhszáj nézegetést, semmi nem fog változni, ha nézem, ha nem.. Így legalább biztos nem ártok.

Hőm ma 36,9 volt, tegnap 37,1,azelőtt pedig 37,2.

Alaphőm 36,3 - 36,4 körül szokott lenni, szóval a hőm jó.

Két naponta tesztelek és kiderül mi lesz, remélem a legjobbakat 🩷


Köszönöm mindenki válaszát!

szept. 11. 16:31
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma leesett a hőm 36,4-re 😭 holnap valószínűleg meg jön.. Sejtettem, hogy nem valami nincs rendben

Tegnapelőtt volt enyhe hányinger és bimbó fájdalom, de az tegnapra teljesen elmúlt.

szept. 13. 06:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Megjött a menszeszem 😭
szept. 13. 08:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, akkor ez kémiai volt 😥


Nekem is volt kémiaim, tudom, hogy milyen rossz érzés, sajnálom.


Ne keseredj el, jön a következő ciklus, új esély!

szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!